1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На гости кај форумџика

Дискусија во 'Канта' започната од Nana19, 31 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Nana19

    Nana19 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    2.141
    Допаѓања:
    2.752
    koj znae neka ja prjavi temata da ja izbrisat
     
  2. kolovoz

    kolovoz Популарен член

    Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    1.648
    Допаѓања:
    6.152
    и мене баш не ми се допаѓа идејава.
    На крај ако сакаш некого толку многу да го запознаш од форумов пиши му во ЛП и ако има иницијатива и од другата страна слободно договорете се,немора да биде вака јавно.
    Што ке пишуваме овде ...Сакаш да ти дојдам на гости?
    и одговорот................... :^) Види вака оваа недела ептен сум зафатена :$ ке имам гости од Дубаи :D па треба да одам на шопинг , па на фризер |( ....Ај кога јас ке бидам слободна ке ти пишам........
     
  3. MacenceEna

    MacenceEna Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    2.442
    Допаѓања:
    34.262
    Пол:
    Женски
    Eve vaka javno ja prasuvam Abeja dali saka da mi bide gostinka :D
    Abeja ako citas pokaneta si vo sekoe vreme na muabet i kafe :)


    :hai:
    ne ste tacni so temive , mislam sta reci
     
    На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.415
    Пол:
    Женски
    Темава е смешки.
    Прво кога прочитав овој насловот си помислив некоја овде организира некоја забава или кој знае што, демек вмро-сдсм, убедувања и тие глупости... :rofl:

    Глупава идеја, навистина. Како би примила некој дома што лице му немам видено? Па има секакви психопати, а и плус форумот е јавен.. кој знае кој ќе ти дојде.

    Ајде овде официјално ве канам на роденден кај мене. Заинтересирани ЛП за адреса. :D
    шта речи.
     
  5. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    3.391
    Допаѓања:
    60.806
    Добро бе што сте и се пуштиле на девојчето, глупа била темата...
    Па што темите што се отвараат треба ли да добијат одобрение од секого на форумот, па дури тогаш да поминат. Колку што јас видов има многу неинтересни , да не речам глупави, теми за мене, па само ги прескокнам и толку. Ако ви е иритантна темата или МОЖЕБИ девојчето што ја отвори, па прескокнете ја, не мора да ја потценувате. Сите исто не мислиме, и не може да се сложиме сите. Па посебно и тука на форумов кога има толку различни возрасти, луѓе од сите профили.
    А ете гледам на почетокот имаше некој на кого му се допадна идејата.

    Лично, јас не сум заинтересована, ама на некои други форуми има овакви јавни теми кога се јави некој доброволец да организира дружба, па кој е заинтересован се јави, кој не- не и готово.
    Сега најдобро е да се видите (кој е заинтересован) некаде надвор на кафенце, во кафич пример, а не дома, али ајде, можеби не е добро формулисана темата, дома малку пренападно делува.
    Ама ако се најдат на муабет, зошто да не и дома понатаму, знам многу пријателства кои од виртуелни станале вистински. Така да смириме страсти малку :)
     
    На koritsaki, curious-doll, Nana19 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  6. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Идам цуцо, пијана сум кафе, стави какао :*
     
  7. Nana19

    Nana19 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    2.141
    Допаѓања:
    2.752

    сите се прават паметнни за да им се собираат лајкови...ТАКА НАЈЛЕСНО СЕ ДОБИВААТ НЕЛИ КОГА НАПАЃАШ НЕКОГО..

    ДЕВОЈКИ НЕ Е ЗАДОЖИТЕЛНО КОМЕНТИРАЊЕТО ВО ТЕМАТА АКО НЕ ВИ СЕ ДОПАЃА ТЕМАТА ЗАДРЖЕТЕ СИ ГИ КОМЕНТАРИТЕ И НЕ МОРА ДА КООМЕНТИРАТЕ ДОСТА ВЕКЕ ИЗБРИШЕТЕ ЈА ТЕМАТА И КРАЈ
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.500
    Пол:
    Женски
    Океј, ајде, доволно беше. Очигледно не сте расположени за идење по гости. :wasntme:
    Како и да е, ако сакате со некого да се запознаете, или викнете на кафе слободно пишете си во темата Кого сакате да го запознаете од форумот. :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.