На два-три реда муабет...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од LaFille, 8 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  dobra nok, si odam jas :) i fala sto me oraspolozivte so zabavat :D
   
  На Atanasn му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Добра ноќ Бона, и јас се одјавувам од тука :D
   
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.666
  На форумот веќе има Чет. :D

  Ја заклучувам темата (посекако надмина 1000 страници) и ве поканувам да ги префрлите муабетите на четот.

  P.S. И таму ќе има правила. :lol:

  Поздрав ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.