1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На дечко ми бившите му биле подобри во кревет-ПОМОШ!

Дискусија во 'Канта' започната од jassminka123, 2 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. vinozito1

    vinozito1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2013
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    3.417
    Како и да е дечково претерал.Секогаш се бираат зборови кои не би требало да повредат други личности ,посебно ако се работи за идна вереница и сопруга.
    Можел и на друг начин да разговара за сексот без да рече бившите се подобри од тебе .Можел да рече добра си во кревет , но може и подобро.
     
    На Annath му/ѝ се допаѓа ова.
  2. MorbGoth.666

    MorbGoth.666 Популарен член

    Се зачлени на:
    16 септември 2013
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    148
    Незнам колку време идете и колкава си, ама мене ова да ми се случело јас ќе сум го оставела и кога ќе ме прашаа зашто имаше да кажувам како се пали на ку*ви, како е неизживеан сељак што лечи свои комплекси..Има да направам од дома да не излезе :devil:
    И да не се замараш за вакви, имав јас порано ''врски'' што бараа многу работи да сменам и не им било добро ( Не за секс за некој други работи) и на крај ги одјебав.
    И ова многу ми е глупаво сакал ваков секс таков па онаква облека.. :fubar: што се замислува тој незнам јас. И ако ги збори нив што барал да се фаќа со тебе? Или го оставиле и ајде сега а? Јас многу мразам навреди било да е за секс, изглед, или нешто друго и затоа вака мислам. :?:
    Пиши ни што си направила :*
     
  3. Daydream

    Daydream Популарен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    1.682
    Допаѓања:
    6.469
    Пол:
    Женски
    Само што ќе го напишев ова.
    Едно е искрен, нормален разговор помеѓу двајца партнери за подобрување на врската или сексот воопшто, а друго е апла влепнување во фаца на вакво нешто. Мене ова не ми личи дека он нешто имал намера за подобрување на сексот туку целта била егото да си го крене. Како во стил "еее јас сум имал знаеш какви пред тебе, ти си ништо." Јак маж нема што. |( Стојам на тоа дека ова е крајно непочитување.
     
  4. agartsi

    agartsi Нов член

    Се зачлени на:
    2 декември 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Јасе срце мое ти се извинувам уште еднаш за тоа што ти го реков!!!!!!!!
    Те молам прости ми,те сакам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако не те сакав немаше да сакам веридба со тебе,не ќе бев сите години со тебе досега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Не се каравме,лежевме еден покрај друг,самошто завршивме со сексот,и таа почна да ме потпрашува.Секогаш ме потпрашува зошто беше невина и има страв дека не ја бива доволно,несигурна е,си ја полни главата непотребно со мисли.Ме праша дали сум го испраксирала оралниот доволно,и јас и реков добра си онака.Таа запна како онака, зошто сум рекол онака.И ете тогаш и реков бившите подобро ми го средуваа.
    И кажав да не се лути зошто таа со која бев пред неа си е по спортот и секако дека ќе ја бива повеќе,зошто одела со многу,си ја знае работата,кога ќе го фати в раце искусна е.Не гледам тука ништо неразбирливо.Ама те разбирам дека те повредив и сто пати ти се извинувам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Стварно ми одиш по меракот,правиш се за мене,но јас те научив.Јас те научив се што знаеш в кревет.Лесно ти е сега да кажеш како правиш се в кревет,ама јас те научив на тоа,јас се ти покажав.А невиноста ти ми ја даде,ти сакаше,јас не те силував,за сега низ нос да ја вадиш невиноста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    И сега јас ќе се помислам за веридбата,зошто требаше да разговараш со мене,а не на форум да бараш совети за да ја раскиниш веридбата! Како можеше овде на луѓе кои не ги познаваш да им бараш совети за дали да си со мене или да ја раскиниш веридбата??????????????????????????????????????????????????????
     
  5. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
    ^Се пријави вереникот :D
     
  6. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.908
    Судбината на Јасмаѓул.
     
    На nena2010, vinozito1 и tessie им се допаѓа ова.
  7. agartsi

    agartsi Нов член

    Се зачлени на:
    2 декември 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Се пријавив зошто самата ми кажа,оди прочитај што мислат сите девојки за да сум можел да ја сфатам. Ама како вие жените не сфаќате дека курва си е курва, има искуство знае како да те задоволи.Но тоа е минато за мене,не сум ја изневерил никогаш,ја сакам, затоа и сакам да се вериме,но сега ќе се помислам малку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Marossa

    Marossa Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2012
    Пораки:
    2.398
    Допаѓања:
    6.870
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
     
    На nena2010, Viktorijaaa5, Golden и 4 други им се допаѓа ова.
  9. Silver.E

    Silver.E Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2013
    Пораки:
    2.226
    Допаѓања:
    5.276
    Леле не дај Боже... :x

    Абе и на вас машките никако не може да ви се погоди. Сакате невина, а потоа и неа душата и ја јадете. :puke:
     
  10. Elena69221

    Elena69221 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 август 2011
    Пораки:
    2.352
    Допаѓања:
    3.519
    Пол:
    Женски
    сликата што ја опишува мојата моментална ситуација. WIN Marossa!
     
    На Viktorijaaa5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. vinozito1

    vinozito1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2013
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    3.417
    Што има да се мислиш,оди кај курвата да те задоволи кога не ти е доволна вереницата.
    Ја сакаш? :fubar:
     
  12. kika.dragan

    kika.dragan Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2013
    Пораки:
    176
    Допаѓања:
    148
    Ева ева... смешки....
    no comment :lol:
     
  13. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    1.987
    Допаѓања:
    4.847
    Пол:
    Женски
    Едно прашање до вереникот
    Запрашај се прво ти како би се чувствувал кога вереницата би ти кажала дека со бившите доживувала фантастичен оргазам, а со тебе не може пошто не ја задоволуваш како што треба?

    Ќе ти биде сеедно? Секако дека не
    Сфати малку како и е на нејзе. Јасно е дека на форумов ја подржуваме девојката

    Уште нешто, забрането е издавање на приватни информации, така да името не ти требаше
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  14. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.963
    Пол:
    Женски
    Колку и да е неумесно и невкусно, се надевам искрено дека agartsi е ремет-профил и дека ова е шега.
    Зарем навистина постојат вакви луѓе... :отидепокеса:
     
  15. jasBia

    jasBia Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2009
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    321
    На некој стварно му е досаден животот и си прави сценарија на форум..
    Или сериозно пар пред веридба проблемите околу сексот ги решаваат преку постови?!
    Или јас сум пијана..
     
    На jovana03, tessie и Daydream им се допаѓа ова.
  16. tinkerbelll

    tinkerbelll Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    2.096
    Допаѓања:
    5.017
    Пол:
    Женски
    Ако е ова што го читам точно и ако вашите податоци на профилите се точни,сакам да прашам,добро не ли ви е срам бе вака да се бламирате по форуми 28 годишна девојка и 34 годишен маж? Место да седнете да направите муабет во очи вие преку форум се убедувате? А они веридба ќе правеле :x
     
  17. jovana03

    jovana03 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2013
    Пораки:
    1.759
    Допаѓања:
    6.673
    Пол:
    Женски
    Абе проблемите на форум ли се решаваат?
     
  18. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
    Сеа овоа нова мода е,проблемите преку фемина да се решаваат.
    На времето преку фб одеше :?:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.