1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На кои/колку македонски форуми учествувате?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Dream-Girl, 17 октомври 2013.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  На кои и колку македонски форуми учествувате? :)
  Јас засега сум и верна само на фемина :inlove:
  Ако има ваква тема канта и клуч :)
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Фемина
  ЦрноБело
  Кајгана

  Сега за сега.
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FeminkaDoKraj

  FeminkaDoKraj Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  49
  сега за сега,сум член само на форумов на фемина,инаку ако начекам уште некој добар сајт, би се зачленила и таму. :)
   
 4. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Само на фемина :)
   
 5. Lusiii

  Lusiii Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Само фемина засега :D
   
 6. a.c.k.a

  a.c.k.a Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  608
  само на фемина,друг не :)
   
 7. mihaela55555

  mihaela55555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  121
  Само на фемина :)
   
 8. Seashell31

  Seashell31 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2013
  Пораки:
  736
  Допаѓања:
  728
  Пол:
  Женски
  Феминa Forever :inlove:
   
 9. BlackMistery

  BlackMistery Популарен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  1.350
  Пол:
  Женски
  На фемина порано и на гламстик но сега го затворија :)
   
 10. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  619
  Допаѓања:
  1.492
  Пол:
  Женски
  На фемина и инсомниа :)
   
 11. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.443
  Допаѓања:
  2.203
  Пол:
  Женски
  Само на фемина..другите некако не ми се свиѓаат 8)
   
 12. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  13.815
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина,исто и на мене не ми се допаѓаат другите и не се замислувам на друг форум,Фемина ми е вистинското место да споделам некои работи,да дадам совет и сл. :) :) :)
  Секако во иднина ако има форум како овој или сличен,би се зачленила и таму.Сега за сега сум и верна на Фемина. :lol: :D
   
 13. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.000
  Пол:
  Женски
  Сега пишувам само на Фемина, ама порано членував на многу македонски и странски форуми. Ептен бев по тие работи :D
  Искрено, никогаш не помислив дека тука ќе се зачленам, ниту па дека ќе пишувам :tmi:
  Прв пат кога влегов на форумов беше жива пустелија, си викам ова ќе биде пропадната инвестиција 100%. Чат пат го читав форумов, во глава меморирав некои членки што се издвојуваа (бидејќи тогаш и немаше многу што пишуваа). Сега ми е криво што не си направив уште тогаш акаунт, барем ќе си го пишев името што го сакав, вака немав којзнае колку избор. Башка и поголем стаж ќе имав :lol:
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Засега само на Фемина. :)
   
 15. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Фемина
  Кајгана
   
 16. rak1

  rak1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  45
  Само на Femina
   
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Фемина
  Кајгана
  Црнобело
   
 18. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  Моментално само на Фемина, а бев и на Гламстик, ама го затворија :)
   
 19. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Само на Фемина. :inlove:
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 20. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Моментално само на фемина :)
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.