На колку години ве родила вашата мајка?

Дискусија во 'Дете' започната од anabela931, 27 јули 2011.

 1. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.051
  Допаѓања:
  40.853
  Пол:
  Женски
  На 30 год трето дете
  Првиот брат на 20
  Вториот брат ба 23
  Мене на 30
   
  На Momichka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
 3. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  6.250
  Пол:
  Женски
 4. Selest

  Selest Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2017
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  1.352
  Пол:
  Женски
 5. Bubce38

  Bubce38 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  87.395
  Пол:
  Женски
  На 18 ипол
   
 6. Sunshine_1979

  Sunshine_1979 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  1.351
  Допаѓања:
  11.921
  Пол:
  Женски
  На 21 година
  а јас моите на 25 и 37 :)
   
  На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
 7. azelea

  azelea Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.922
  Допаѓања:
  9.250
 8. boo3

  boo3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  2.546
  Пол:
  Женски
  На 32
   
 9. Βικτωρία

  Βικτωρία Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  3.655
  Пол:
  Женски
  На 25 мислам
   
 10. AURUA

  AURUA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2017
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  2.599
  Пол:
  Женски
  Na 34,brat mi na 36.
   
 11. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.268
  :rofl::rofl::rofl:
  Majka mi bila sampionka.
  Na 16 god trgnala na uciliste i poveke ne se vratila doma. :emo:
  Javno bi kazala deka toa e mnogu zelena rabota. Uste togasno vreme nejzinite roditeli istoto i go kazale. :lol:
  Mene me rodila na 23, imam i brat/sestra rodeni koga majka mi bila 21.

  Imase ubav brak ama drugata polovina rano zamina na toj svet.;(
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BeautyQueen69

  BeautyQueen69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2017
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
 13. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  9.071
  Пол:
  Женски
  Мене на 20, а сестра ми на 24.
   
 14. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  2.770
  Допаѓања:
  26.248
  Пол:
  Женски
  Сестра ми н 21 а мене на 26 години.
   
 15. bella24

  bella24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2014
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  788
  На 30 второ дете
   
 16. Lolo5

  Lolo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2017
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  780
  Пол:
  Женски
  На 21 година, прво дете
   
 17. Belgin1

  Belgin1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2017
  Пораки:
  585
  Допаѓања:
  4.751
  Пол:
  Женски
 18. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  66.485
 19. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.475
  Допаѓања:
  23.427
  Пол:
  Женски
 20. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  28.982
  Пол:
  Женски
  28мене, 34сестра ми :l: