На колку години ве родила вашата мајка?

Дискусија во 'Дете' започната од anabela931, 27 јули 2011.

 1. DuchessAnn

  DuchessAnn Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  5.685
  Пол:
  Женски
  Мене на 25, брат ми на 26.
   
  На Coco31, kockichka и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 2. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  2.144
  Допаѓања:
  4.014
  Нема правило. Мајка ми родила две деца до 24год., па јас ги изгубив двајцата родители до мои 21... И во teen години 'не можев да живеам' зошто ги гледав и се грижев за нив дур се бореа со тешки болести, што ако имав млади родители. Така да, нема правила.
   
  На thelittle17, Milaаа991 и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 3. kockichka

  kockichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2014
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  2.113
  Мене на 19, сестра ми на 29. Јас ќерка ми ја родив 13 дена пред 37-ми роденден. Сега имам 38 и сум 10 недела со второ. Весела математика.
   
  На lackygirl, mariz, Milaаа991 и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Мариаа.

  Мариаа. Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2016
  Пораки:
  1.596
  Допаѓања:
  8.921
  Пол:
  Женски
  Брат ми на 22,мене на 30. Се подзабораиле малце :D
   
 5. Abc07

  Abc07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2018
  Пораки:
  657
  Допаѓања:
  1.300
  Пол:
  Женски
  Sestra mi na 21 mene na 23
   
 6. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  405
  Допаѓања:
  427
  Пол:
  Машки
 7. mKdevojce

  mKdevojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  2.493
 8. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.373
  Допаѓања:
  10.643
  Пол:
  Женски
  На 18 мене а брат ми на 21 :D млада мајка си имам, 71во годиште е.
   
  На fana му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MinnieM

  MinnieM Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2018
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  Мене на 25, сестра ми на 27 и брат ми на 37 :wasntme: