1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку години и колку време од врската му дадовте на партнерот?

Дискусија во 'Канта' започната од Viktorija<3, 30 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viktorija<3

  Viktorija<3 Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  На колку време од врската и на колку години имавте односи со вашиот партнер?
   
 2. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  Шо те гајле! Не ти кажувам. ^_^
   
 3. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.158
  Допаѓања:
  922
  Пол:
  Женски
  Имаш две посебни теми за овие две твои прашања што си ги поставила во нова тема отворена без врска на форумот во оваа категорија,разгледај убаво.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.