Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

На колку години останавте бремени?

Дискусија во 'Бременост' започната од prettygirl, 26 ноември 2009.

 1. ***Bony***

  ***Bony*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2018
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  3.554
  Пол:
  Женски
  Леле извини многу незнаев :( извини жал ми е
   
  На cresa-jagoda и baba Rada им се допаѓа ова.