1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

  1. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    Сосема се сложувам! Јас изгубив на 18.5 и воопшто не се каам. Тој е постар од мене 8 години но никогаш не инсистирал, ме остави кога ќе биидам спремна да го направиме тоа. Како и да е, воопшто не се каам, и нема да зажалам ако ми биде тој и последен, зошто е вистински уметник...... :$
     
  2. anuska1

    anuska1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 април 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    јас за првпат имав секс на 22 год и знаете не прокрварив како е мозно тоа а цуствував болака немав ни капка крв а ми бесе првпат
     
  3. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Можно е, и јас се чудев ама можно било :D
    И мене ми беше така ;)
     
  4. anuska1

    anuska1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 април 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    знаци не сум била сама ,казими како се справе со твојот децко дали те свате дека ја казувас вистината сто му каза јас имам проблеми не ми верува иако усте сме заедно поз :)
     
  5. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Немаше што да се справувам, не ме ни праша чоекот, си знаеше од порано дека сум невина, и ми веруваше, а со тоа што не ме праша, само го докажа тоа
    Дури јас сама почнав да се чидам зашто нема, он ми кажа дека не мора секогаш да има :D
     
  6. anuska1

    anuska1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 април 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    дали беШе на гиниколог Што ти каЖа ,јас бев ми каза дека ми бил оШтетен малу ми дека другиот пат ке прокрварам ане се слуци тоа
     
  7. Echo

    Echo Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    114
    Ни јас не прокрварив. Значи таа мембрана што треба да се скине и да почне крварењето е кај некои многу осетлива, па се кине и претходно без да имаш било какви односи и слично. Може од физички напор, возење точак итн... Или ако сте практикувале самозадоволување претходно... Така да-не мора да има крв секогаш и кај секого. ;)
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    Ете зашто скоро никоја не прокрварила :D Мала шала де...
     
  9. budala.sum-pa.sto

    budala.sum-pa.sto Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    199
    На 17 со дечко ми не беше бог знае што првиот пат, ама после 4,5,6, па и наредните3 години не можам да се пожалам :D :D :D
     
  10. an.na

    an.na Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2010
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    1

    мислам дека си во право..за тоа разговарав и со мајка ми...и сепак решив да почекам кога се ќе дојде на свое место...да не избрзувам..кога тогаш ќе се случи но треба да е само од себе :))
    благодарамм :)
     
  11. eelche

    eelche Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2009
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    2
    18 i pol..:)
     
  12. st-el

    st-el Популарен член

    Се зачлени на:
    27 април 2010
    Пораки:
    494
    Допаѓања:
    3.963
    Пол:
    Женски
    Nevinosta ja izgubiv na 21 god.Sega koga go kazuvam toa zvuci neverojatno, no vredese da pocekam. Nevinosta ja izgubiv so mojot soprug so kogo imam prekrasno since. Za mene toa bese pozitivno iskustvo i moj sovet e da ne se brza. Samata ke znaes koga e vistinskoto vreme. Poz
     
  13. orinoco

    orinoco Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2010
    Пораки:
    155
    Допаѓања:
    80
    Тоа не е неверојатно, јас тоа го сторив на 25,5 год. само за на емисија сум во верувале или не
     
  14. ana05

    ana05 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 април 2010
    Пораки:
    167
    Допаѓања:
    34
    jas nevinosta ja izgubiv na 18 godini i mi bese prekrasno!i sto e najvazno se uste sum so nego :)
     
  15. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Jas ja isto izgubiv nevinosta na 18 god :D Taka i si sakav i mi se ispolni :D Seuste sum so istiot :D Prekrasno beshe
     
  16. strudla

    strudla Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    82
    Допаѓања:
    7
    јас ја изгубив на 19 години, тоа прво искуство е најубаво, сеуште сум со истиот дечко, тогаш бевме во врска неполна година 11 месеци и си дојде само по себе, дали дека сум залјубена многу во него или незнам што е работа али јас не можам да замисламн секс со некој друг освен со него, годините според мене не се битни али не одобрувам прерано впуштанје многу е рано на 15-16 години
     
  17. natasa69

    natasa69 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 април 2010
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    5
    пред три дена 1мај :D и ме болеше многу :devil:
     
  18. Rossana

    Rossana Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2010
    Пораки:
    157
    Допаѓања:
    43
    :)
    Колку години си? хммм сигурно не си била спремна па затоа болело многу без грижа душо понатака ке биде поубаво :*

    А да се навратам на одговорот-на 17,5 години :lol: :lol:
     
  19. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    Епа ај ерлија :D

    Не се секирај со тек на време ќе почнеш да уживаш и нема да знаеш за доста :lol:
     
  20. sweety.86

    sweety.86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    21
    Na 17 so decko mi odevme 1 godina i prviot pat nekako bese bez vrska i na decko mi mu bese prv pat ama barem se trudevme dvajcata da postigneme da ni bide ubavo,i da kaj mene bese krv do kolene neznam so himen ke bese toa :), so toj decko bev 6 god vo vrska i me izneveri a jas ne prostuvam neverstvo. Sega so ovoj decko mi e super i voopsto ne mu smeta toa sto ne mi e prv.