babylove овошни кашички

На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

 1. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  Сосема се сложувам! Јас изгубив на 18.5 и воопшто не се каам. Тој е постар од мене 8 години но никогаш не инсистирал, ме остави кога ќе биидам спремна да го направиме тоа. Како и да е, воопшто не се каам, и нема да зажалам ако ми биде тој и последен, зошто е вистински уметник...... :$
   
 2. anuska1

  anuska1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  јас за првпат имав секс на 22 год и знаете не прокрварив како е мозно тоа а цуствував болака немав ни капка крв а ми бесе првпат
   
 3. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Можно е, и јас се чудев ама можно било :D
  И мене ми беше така ;)
   
 4. anuska1

  anuska1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  знаци не сум била сама ,казими како се справе со твојот децко дали те свате дека ја казувас вистината сто му каза јас имам проблеми не ми верува иако усте сме заедно поз :)
   
 5. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Немаше што да се справувам, не ме ни праша чоекот, си знаеше од порано дека сум невина, и ми веруваше, а со тоа што не ме праша, само го докажа тоа
  Дури јас сама почнав да се чидам зашто нема, он ми кажа дека не мора секогаш да има :D
   
 6. anuska1

  anuska1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  дали беШе на гиниколог Што ти каЖа ,јас бев ми каза дека ми бил оШтетен малу ми дека другиот пат ке прокрварам ане се слуци тоа
   
 7. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  98
  Ни јас не прокрварив. Значи таа мембрана што треба да се скине и да почне крварењето е кај некои многу осетлива, па се кине и претходно без да имаш било какви односи и слично. Може од физички напор, возење точак итн... Или ако сте практикувале самозадоволување претходно... Така да-не мора да има крв секогаш и кај секого. ;)
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
  Ете зашто скоро никоја не прокрварила :D Мала шала де...
   
 9. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  На 17 со дечко ми не беше бог знае што првиот пат, ама после 4,5,6, па и наредните3 години не можам да се пожалам :D :D :D
   
 10. an.na

  an.na Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1

  мислам дека си во право..за тоа разговарав и со мајка ми...и сепак решив да почекам кога се ќе дојде на свое место...да не избрзувам..кога тогаш ќе се случи но треба да е само од себе :))
  благодарамм :)
   
 11. eelche

  eelche Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  1
  18 i pol..:)
   
 12. st-el

  st-el Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  7
  Nevinosta ja izgubiv na 21 god.Sega koga go kazuvam toa zvuci neverojatno, no vredese da pocekam. Nevinosta ja izgubiv so mojot soprug so kogo imam prekrasno since. Za mene toa bese pozitivno iskustvo i moj sovet e da ne se brza. Samata ke znaes koga e vistinskoto vreme. Poz
   
 13. orinoco

  orinoco Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  70
  Тоа не е неверојатно, јас тоа го сторив на 25,5 год. само за на емисија сум во верувале или не
   
 14. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  31
  jas nevinosta ja izgubiv na 18 godini i mi bese prekrasno!i sto e najvazno se uste sum so nego :)
   
 15. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  375
  Jas ja isto izgubiv nevinosta na 18 god :D Taka i si sakav i mi se ispolni :D Seuste sum so istiot :D Prekrasno beshe
   
 16. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  јас ја изгубив на 19 години, тоа прво искуство е најубаво, сеуште сум со истиот дечко, тогаш бевме во врска неполна година 11 месеци и си дојде само по себе, дали дека сум залјубена многу во него или незнам што е работа али јас не можам да замисламн секс со некој друг освен со него, годините според мене не се битни али не одобрувам прерано впуштанје многу е рано на 15-16 години
   
 17. natasa69

  natasa69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  5
  пред три дена 1мај :D и ме болеше многу :devil:
   
 18. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  40
  :)
  Колку години си? хммм сигурно не си била спремна па затоа болело многу без грижа душо понатака ке биде поубаво :*

  А да се навратам на одговорот-на 17,5 години :lol: :lol:
   
 19. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  Епа ај ерлија :D

  Не се секирај со тек на време ќе почнеш да уживаш и нема да знаеш за доста :lol:
   
 20. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  21
  Na 17 so decko mi odevme 1 godina i prviot pat nekako bese bez vrska i na decko mi mu bese prv pat ama barem se trudevme dvajcata da postigneme da ni bide ubavo,i da kaj mene bese krv do kolene neznam so himen ke bese toa :), so toj decko bev 6 god vo vrska i me izneveri a jas ne prostuvam neverstvo. Sega so ovoj decko mi e super i voopsto ne mu smeta toa sto ne mi e prv.