На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

 1. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.413
  Допаѓања:
  13.881
  Пол:
  Женски
  17
   
  На Stem3 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  7.250
  Пол:
  Женски
  На 18г.
   
 3. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  3.554
  Пол:
  Женски
  na 19 .
   
  На twilight123, diskreten32 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  4.371
  Допаѓања:
  8.427
  Пол:
  Женски
  на 17
   
  На Stem3 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lifelive

  Lifelive Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  На 18.
  Не чекав полнолетство, се случи кога требаше.
   
 6. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  jas na 24 mislam deka togas se najdobrite i najzrelite godini za odnosi :)
   
  На Belabelinakinder, Dream-Girl, Mia-K и 7 други им се допаѓа ова.
 7. Shmizla94

  Shmizla94 Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2018
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Секоја ти чест :)
   
  На Ilajla666, Iva9612, Soprugot и 2 други им се допаѓа ова.
 8. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
 9. Ilajla666

  Ilajla666 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  481
  15
   
  На DanceT и greg18 им се допаѓа ова.
 10. mache007

  mache007 Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2018
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  330
  Пол:
  Женски
  18
   
  На Ilajla666 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  3.409
  Пол:
  Женски
  На 16, со тогашниот дечко со кој бев 3 години.
   
  На Кавалер му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mollami

  Mollami Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Na 15god potocno skoro 15 imav togas i idev so togasniot decko 7 meseci ama i toj bese malku postar od mene jas 14ipol toj 20...masko i plus vozdrasen si bara hahah
   
 13. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.873
  Допаѓања:
  18.422
  Пол:
  Женски
  Јас се прашувам што барал 20 годишен со 14-15 годишно девојче. :x
   
  На Belabelinakinder, lovestoneddd, LittleChili и 19 други им се допаѓа ова.
 14. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  Вака ќе речеш не е некоја разлика, ама тој на факултет, таа осмо/прва, епа мислим...:drunk:
   
  На Belabelinakinder, lovestoneddd, LittleChili и 11 други им се допаѓа ова.
 15. Tattooismylove

  Tattooismylove Активен член

  Се зачлени на:
  21 август 2018
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Pogolemite ne mu davale izgleda :(
   
  На lovestoneddd, Elenpelen, Kate Rina 93 и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Mollami

  Mollami Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  epaaa ili on mene ili jas nego sum go "izlazala" da e so mene...sekako i znaese da me cuva i se..ama jbg ne mi se zbori za toa..
   
 17. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.873
  Допаѓања:
  18.422
  Пол:
  Женски
  Ај тебе дете ти летал паметот, ама него кај му бил не можам да сфатам (facepalm)
   
  На hristinss, Belabelinakinder, lovestoneddd и 6 други им се допаѓа ова.
 18. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.742
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  На 14 години омилена игра ми беше криенка.
  Некои немаат циклус на 14 години, а младинава машала "разработани" на таа возраст.
   
  На Stem3, Shmizla94, Belabelinakinder и 14 други им се допаѓа ова.
 19. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.539
  Допаѓања:
  70.144
  Пол:
  Женски
  Хаха јас имав 12, а он 31...Машко ко машко си бара, му се сака хехе...морав да му дадам :$


  Педофили, педофили насекаде. (facepalm) (facepalm) (facepalm) (facepalm)
  Поарно кажи го со име и презиме нека го приведат копилето, може уште оди со малолетни.

  Вакви кога читаш дека девојчиња од 12/13 години дека имаат односи со 20+ годишни мажи, страв да те фати во иднина ќерка да родиш.

  [​IMG]
   
  На Belabelinakinder, lovestoneddd, IM.TMKQ и 19 други им се допаѓа ова.
 20. Mollami

  Mollami Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  nemam poima kaj mu bil pametot, verojatno go izgubil po pat..