На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

 1. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.742
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Страв да те фати и син да родиш.
  Ти потребало манијачиште и педофилиште да чуваш по дома.....
   
  На Chanell*, LittleChili, Adorabela и 6 други им се допаѓа ова.
 2. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.539
  Допаѓања:
  70.144
  Пол:
  Женски
  Колку што може синот да биде педофил кога ќе порасне, толку може и ќерката да биде педофилка и манијак.

  Колку што може ќерката да е жртва на педофил, толку може и синот да е жртва.

  Пишав да ти е страв ќерка да родиш за да се надоврзам на постот од погоре дека членка е женско, а ако беше машки член кој ќе кажеше дека на 13 години имал секс со 20+ годинша девојка, тогаш син ќе употребев во реченица.

  Да не дојде до забуна помеѓу родовите... :shake:

  Секој (без разлика на пол) може да биде и жртва и манијак. :!:
   
  На hristinss, LittleChili, Elenpelen и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  9.408
  Пол:
  Женски
  И јас сакав тоа да пишам ама си викам ај како ќе бидам сватена (facepalm)
   
  На cresa-jagoda и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.338
  Допаѓања:
  47.424
  Пол:
  Женски
  Зашто бе, баш може да е корисно.
  Може да ја спрема за тест по математика, да купи пиво на нејзиното малолетно друштво,
  Евентуално ако добие прва менструација додека е со него може да ја подучи нешто што учел за човековото тело во средно, ако не бегал од часови нели.

  Е сега во диско едно 3-4 години нема да можат заедно, ама што е мала пречка за една вистинска љубов?
   
  На lovestoneddd, theowndemon, Nigredo Odor и 2 други им се допаѓа ова.
 5. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.853
  Пол:
  Женски
  19 енд стил а вирџин.
  Кога ќе прочитам "гордост е тоа, не се давајте, не му давам, не се кинете" ми доаѓа да се убијам.
  Што давате? Што кинете? И не. Не е гордост. Тоа е човекова потреба и кад тад ќе се деси. Дали со чешел или полов орган свеједно.
  Не сме билки да се чуваме побогу.
  Кога ќе ми се присака ќе се чукнам со дечко ми ^_^.
  Буе
   
  На Iva9612, Stem3, La.loca и 15 други им се допаѓа ова.
 6. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Na forumov so use nema da procitam strasna rabota
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.007
  Допаѓања:
  2.949
  Е добро де 19 се само, секој различно созрева. Не значи дека ако ти имаш потреба дека и таа треба да има. Што сега треба да се чукнува со било кој само за да исполни нечии стандарди на сексуална активност?!
   
 8. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.361
  Допаѓања:
  2.360
  Пол:
  Машки
  Потсвесно ти влијае тоа што ти е во наводници, јас многу малку или воопшто не начекав некој да спомне такво нешто на форумов и општо во животов што сум сретнал луѓе.
   
 9. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  9.408
  Пол:
  Женски
  Јас имам 18 и сеуште не се осеќам спремна и знам дека уште долго така ќе биде :) не се брзам
   
  На Stem3, Belabelinakinder, T.e.d.d.y и 5 други им се допаѓа ова.
 10. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  2.574
  Пол:
  Женски
 11. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  2.574
  Пол:
  Женски
  Така де ке ја зборат комшиите ороспија ке ја направат секако дека не ;)
   
 12. Sannelaa

  Sannelaa Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  На 17 години после 6 месеци врска. Не се каам иако раскинавмее а заедно бевме уште 2 години.
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 13. MarigoldA

  MarigoldA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2018
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  22.
  One night stand. :D
   
  На La.loca, lovestoneddd, Emilija97mk и 7 други им се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.004
  Допаѓања:
  86.822
  Пол:
  Женски
  Скоро 18 (за 2мес) and still a virgin. Не осеќам потреба за сега, а и некако не ми се брза, цел живот е пред мене. Се осеќам уште како дете. :wasntme:
   
  На La.loca, Belabelinakinder, twilight123 и 10 други им се допаѓа ова.
 15. MrenaRiba

  MrenaRiba Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  386
  18 и некој месец.
  Сега со овој памет не би го направила тоа толку рано,барем не со тој човек,бидејќи останав млада ептен бремена и бев неискусна и неспремна за се,но тоа е што е.
   
  На La.loca и mal.ecka им се допаѓа ова.
 16. DenaM

  DenaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Женски
  на 21
   
  На La.loca, twilight123, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Dora18

  Dora18 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2018
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  287
  Пол:
  Женски
  jas 16ipol toj skoro 16...
   
 18. sinooka.bosonoga

  sinooka.bosonoga Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Женски
  16, тој 20
   
  На DanceT му/ѝ се допаѓа ова.
 19. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.853
  Пол:
  Женски
  Ниту ме знаеш, ниту ме познаваш. А најмалце си должен да даваш реплики кои не се ниту 1.4% потребни. :)

  Никаде не спомнав сексуални стандарди и чукнување со било кој. Многу на срце си земате, човек не може мислење да си каже.
   
  Последна измена од модератор: 28 јуни 2019
  На marchi-cool и lovestoneddd им се допаѓа ова.
 20. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски