babylove овошни кашички

На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

 1. 17.06.'15

  17.06.'15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  17
 2. Iva9612

  Iva9612 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  394
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  имам среќа што ги препознав .. не сите ја имаат таа среќа и потоа се повредени затоа пред таков чекор се размислува повеќе пати
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Неполни 18
   
  На SugarHoney, Компир Манџа и makedon81 им се допаѓа ова.
 4. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  5.598
  Пол:
  Женски
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.413
  Допаѓања:
  2.643
  Пол:
  Машки
  Со девојка? :lol:
   
 6. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Не со дечко хаха...и мислев само да се смуваме ама после сексот имавме 4год врска
   
  На makedon81 и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 7. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.874
  Допаѓања:
  6.259
  Пол:
  Женски
  16 :inlove:
   
  На Tigar mkd, SugarHoney, Flower.D и 2 други им се допаѓа ова.
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.175
  Допаѓања:
  57.171
  Малку пред седумнаесеттиот роденден
   
  На SugarHoney му/ѝ се допаѓа ова.
 9. luda.mala

  luda.mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2017
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  20
   
  На Amateur и huntelaar им се допаѓа ова.
 10. MACKICA1902

  MACKICA1902 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Женски
  1 месец пред да наполнам 18 години:P
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. supersandy

  supersandy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2020
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  542
  Пол:
  Женски
  На 16 со првата љубов, први си бевме еден на друг во се. Иако денес не сме заедно, никогаш нема да кажам нешто погрдно за тој дечко, не сум чула ни тој за мене.
   
  На FRANCUZINOT, Blush, honey.11 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Blush

  Blush Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2020
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  На 18г.:lol:
  Иако не сме заедно, нема некаде кај и да се видиме да не се поздравиме и да скршнеме некој краток муабет.
   
 13. harizmaticnana

  harizmaticnana Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2020
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  На 18 год со личност која ја сакав многууу и долго бевме заедни
   
 14. Ace Ventura

  Ace Ventura Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
 15. Luciferka

  Luciferka Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2020
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  16
   
  На Lindaa90 му/ѝ се допаѓа ова.