1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку години ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Секс' започната од Braveheart, 31 јануари 2010.

  1. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    кое одделение беше? и како се случи?
     
  2. djasmina

    djasmina Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    12
  3. Wind

    Wind Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2010
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    28
    Имам напишано во една тема, само го заборавив насловот.... Мислам дека беше нешто во стилот “ Кога мислите дека треба да го имате првиот сексуален однос?? “ нештоо такаа?!?!?!
    Инаку го ставив тоа :worried: дека стварно се срамам од тој факт... Да се врати времето НИКОГАШ на таа возраст...
    Инаку еве пак да кажам значи сексот беше чиста радозналост со дечко на кој му верував многу... Немаше никака љубов.. Најверојатно тогаш мислев дека има :?: значи буквално ништо посебно... Онака безвезе...Без паметт! :fubar:
    Инаку бев прва година на полугодие..
     
  4. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.315
    леле само за информација јас првиот бакнеш го добив прва за втора за летен распуст (прв дечко ) :lol: :lol: а секс не ми текнувало не сум ни знаела што е тоа не му дозволив за г*з да ме допре срамота било :lol:
     
  5. Wind

    Wind Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2010
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    28
    Фала многу за информацијата. ;)
     
  6. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    јас во прва година,второто полугодие за прв пат си фатив дечко ;)
     
  7. NineAre

    NineAre Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    0
    Nevinosta ja izgubiv na 17 godini i 9 meseci hahahhahaha :lol:
     
  8. KuklickaSk

    KuklickaSk Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    6.208
    Допаѓања:
    23.988
  9. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    739
  10. Liksi

    Liksi Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    39
    Допаѓања:
    65
    18,5 i sega na 24 se kaam radi toa. Mislam deka seksot vo pozreli godini e mnoooogu podobar! A kako sto citam tuka na 15, 16, pa da vi kazam deka toa e cista radoznalost spored mene, tamu nema ljubov... a da ne zboram deka ne se ni preporacuva zasto togas vo pubertet se razvivaat tie reproduktivni organi i seksot moze samo da nasteti. Bez navreda devojki, ama na moi godini i vie ke go mislite ova. Pozz
     
    На anab му/ѝ се допаѓа ова.
  11. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    21.Можеби малку касно ама не сум имала подолга врска.Имав на 16 години идевме 1 година али се чуствував мала а фала богу и он не ме напињаше :D Со дечко ми излезе спонтано и не се каам воопшто.Дури ми е жал што не сме се запознале порано :lol:
     
  12. TheEki

    TheEki Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    1
    Навистина не е касно. Јас на 20. Тоа се годините кога се почувствував подготвена. Сексот е нешто што треба да го посакуваш, да го имаш вистинскиот маж до себе :D нешто што ќе ти биде најубав спомен. На 14-15 години, според мене, ти е да си го расипеш „детството“.
    Ако некој се почувствувал толку зрел на 15 години за секс, секоја чест.
    Да, хормоните работат и некоја година порано, но во психата е проблемот.
     
  13. sarah.key

    sarah.key Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2010
    Пораки:
    195
    Допаѓања:
    23
    Јас ја изгубив невиноста на 16,5 , а претходно идевме година и пол, и не се каам зошто уште сум заедно со дечко ми веќе скоро 8 години
     
  14. BlacKandWhiteRose

    BlacKandWhiteRose Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    3
    Јас ја изгубив на 18 ама да ви кажам малку и се каам зашто не беше ништо посебно. Се уште сум со него но за тој период кога се случи тоа се каам дека немаше ни романтика ни нежност.... Како поминува времето сфаќам дека изгледа на него му било важно само да го "butne" :doh: Како и да е тоа и не е најбитната работа на светот :D
     
  15. sugar.kiki

    sugar.kiki Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    3
    ја изгубив невиноста на 18 години,а дури ја изгубив бившиот преживеа стресни ситуации :lol:
    не се каам.прво многу ми беше страв и кога и да пробавме се тресев ненормаално многу и се стегав :( ама еден ден и самата си реков дека денес е денот и го направивме тоа...болеше,ама крв немаше никаде (имав по 2 часа на гаќичките)...болката помина,крвта помина,остана сексот,хаха...
     
  16. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.485
    19.Криво ми е малце за младите години, мислам сепак дека беше рано АМА И ДА СЕ РОДАМ ПОВТОРНО ПАК СО ИСТИОТ ЌЕ ГО НАПРАВАМ ТОА ЗА ПРВ ПАТ. НАВИСТИНА БЕШЕ ВИСТИНСКИ ДЕЧКО, КАРАКТЕРЕН И СТАБИЛЕН
     
  17. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.093
    Допаѓања:
    6.829
    Пол:
    Женски
    Уште ја немам изгубено :) Имам само 15 год. ;)
     
  18. fallenangel

    fallenangel Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    2.150
    Допаѓања:
    16.150
    16,5 години знам дека сум била премногу млада и знам дека не сум била добро психички подготвена за таков чин но се случи и не се каам затоа што го направив со некој кого го сакам
     
  19. tamy

    tamy Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    40
    Допаѓања:
    3
    Imam samo 14.5 godini..i seuste je nemam izgubeno nevinosta..I gorda sum na toa posto ima mnnn devojcinja koi ja gubat na 13-14 godini...Mislam deka idealni godni za prviot odnos se nad 18...I da ...Sekoj odgovara za svoite postapki ama mislam deka devojcinjata so imaat 13-14-15-16 godini treba poubavo da razmislat i da vidat dali donele pravilna odluka so toa sto resile nivniiot prv odnos da bide na tolku maldi godni...
     
  20. BabyAngel

    BabyAngel Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2010
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Невиноста ја изгубив на 16.5 години не се каам ни најмалку бидејќи тоа беше волшебен момент.Искрено во еден разговор со мојата другарка и реков тој ќе биде оној со кој јас за прв пат ќе имам однос бидејќи сигурна сум дека ќе биде најнежен од сите.Минатото лето се забавувавме мислам излегувавме онака тајно кога тој посака да се фатиме јас веќе бев тотално заљубена во него но го чекав тој да одлучи бидејќи не беше сигурен дали сака да е во врска со мене или не и самиот он ми рече дали сакам да се фатиме и се случи тоа што се случи бевме во врска 3 месеци кога веќе бев решена да ја изгубам невиноста со него и да ми биде прв точно е кога викаат дека мајките предосеќаат вечерта кога требаше да излезам и кога се случи овој чин мајка ми како да знаеше ми рече...Пази што правиш...не беше ни малку болно и во тој момент се почувствував како најљубената девојка...После тоа продолживме да одиме и после два месеца точно пред Св.Трифун односно Св.Валентајн тој ми раскина со извинување дека не може повеќе да ме лаже и дека долго време заљубен е во друга и дека со мене му беше прекрасно но веќе неможе да ме лажи бидејќи се чувствувал како измамник :( ...Еве одкако немам дечко веќе има негде 5 месеци стварно ми недостига и никогаш нема да го заборавам бидејќи ми бил прв и со него ги доживеав до сега најромантчните моменти :( ...Но најлошо од се беше тоа што се пофалил на својот другар дека ми бил прв :@ тоа единствено ме повреди но сепак не се каам и мислам дека кога сте спремни да го направите тоа и психички и физички е најдобро за вас не дозволувајте да ве понесат мислите од оној аспект како ...Па сите мои другарки го направиле тоа зошто не и јас... секогаш добро размислете пред вашите постапки.Посебно оние помалите кои се наоѓаат на овој форум... :)