На која интернет страна гледате порничи?

Дискусија во 'Секс' започната од Tammy, 6 мај 2010.

 1. lady_04

  lady_04 Нов член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  youporn,xnxx,redtube,x-videos :P:P
   
  На Desi1991k, Stefanmfo, Kurosawa и 3 други им се допаѓа ова.
 2. FallenAngell

  FallenAngell Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  945
  Пол:
  Женски
  pornhub
   
  На hunter26, Desi1991k, CassiusdeBiville и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Moll

  Moll Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2017
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  beeg.com :$
   
  На marchebt, DeckoZaCuckold, JooonSnooow и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Ваљдрин.

  Ваљдрин. Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  111
  Пол:
  Машки
  Znaes kaj da gledas 8):P
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pogbaa

  Pogbaa Нов член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.315
  Пол:
  Машки
 7. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Porn hub , beeg.com
   
  На Tamii220, hunter26, Joanna_ и 9 други им се допаѓа ова.
 8. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.315
  Пол:
  Машки
  Има ли некој/а профил на xHamster?
   
  На David.wp17 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Boneff

  Boneff Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Машки
  jas, zosto ?
   
 10. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.315
  Пол:
  Машки
  Онака,да споделиш искуство.
  Или можеби е глупост..
   
 11. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Imav iskustva so dami i parovi so gi zapoznav tamu...
   
 12. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.315
  Пол:
  Машки
  Јас се зачленив од радозналост и да ти кажам искрено дами и нема баш,зборам за македонки...има проститутки шо се рекламираат
   
 13. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  238
  Пол:
  Машки
  xhamster.com

  Само таму гледам порничи бидејќи најмногу ми се свиѓаат ретро филмчиња од 80, 90 тите години, овие новиве слабо ги гледам ...
   
 14. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Ima od vreme na vreme po nekoja normalna ke si najde toa so baravi brise profilm..
   
 15. madsteff

  madsteff Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2018
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Pornhub, youjizz u beeg :)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ReMly

  ReMly Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Xvideos
   
  На the drummer, Desi1991k и Mr. Right им се допаѓа ова.
 17. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  1.928
  Допаѓања:
  61.023
  Пол:
  Машки
  Профил на хhamster или некој друг порно сајт немам отворено, а и не верувам дека е за средби. Тие сајтови се за себе рекламирање повеќе.
  Ако објавиш видео на порно сајт заработуваш од прегледи или не? Живо ме интересира.

  Инаку да не сум офф, куцам на Гугл и кое видео ќе ми фати око на тој сајт го гледам. Не прибирам многу. :wasntme:
   
  На didisi, Lizzie и Desi1991k им се допаѓа ова.
 18. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  653
  Допаѓања:
  1.178
 19. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Машки
  Најчесто на xhamster.com, сајтот е како Facebook за возрасни :)
   
 20. butterfly_mk

  butterfly_mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2017
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Женски
  Ми се менуваат периодиве... Некогаш гледам аматерски, некогаш понови, некогаш класици. воглавно на pornhub и xhamster
   
  На kirilov, the drummer и David.wp17 им се допаѓа ова.