На кој датум правевте свадба?

Дискусија во 'Канта' започната од Red Flower, 1 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Red Flower

  Red Flower Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Доколку има дупла тема слободно избришетеја.
  Ајде девојки кажете на кој датум правевте свадба. И да видиме дали има некој што правеле во ист ден.
  Ние правевме на 26.04.2015.
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.130
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.