1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На кој музички спектакл би сакале да присустувате ?

Дискусија во 'Канта' започната од s1a1n1d1r1a1, 7 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.358
  Пол:
  Женски
  Обожавам музика...Едноставно нема ден без музика...Би сакала да присуствувам на White Sensation, на дешавка со DJ Tiesto и на ЕМА awards :)))))
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.