На кој филм сте плачеле

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 27 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Гледав по темиве и нема ваква тема па решив да почнам. Пред некој ден го гледав филмот Небески убица инаку е српски филм. Драма мислам дека е. На кратко еве се работи во времето кога го бомбардираа Београд. Се работи за вистинска приказна, Истото ми го кажа една другарка што живее таму. Се утепав да рецам од плачење гледајте го па ке разговараме.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.966
  Допаѓања:
  47.868
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.