1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На машкиот полов орган..

Дискусија во 'Канта' започната од svetla131, 23 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. svetla131

  svetla131 Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  на главучката от муцката протече крф/малце е пукната/ :( .
  Шо треба да се превземи? :tmi:
  Фала
   
 2. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.658
  Ако носот е добар, немате гајле.
   
  На Avokado и anabel-a им се допаѓа ова.
 3. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.519
  Допаѓања:
  94.189
  Пол:
  Женски
  Дајте му вештачко дишење!
   
 4. makarov

  makarov Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2012
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  Дефинитивно на уролог звани „куролог“. да не се зафркавате
   
 5. gigi.81

  gigi.81 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  da se odi na doktor
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.