На што ве асоцира корисничкото име на членот над вас ?

Дискусија во 'Канта' започната од Smurfette.M, 26 јули 2012.

 1. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  ваква тема видов на форумот на црнобело и ми се виде интересна :wasntme:
  ако не ви се допаѓа, заклучете ја
  се извинувам ако постои ваква или слична тема...јас не најдов :)
  на што прво помислувате кога ќе го прочитате корисничкото име на членот над вас? на што ве асоцира?
   
 2. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841