1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На што ве потсетува песната?

Дискусија во 'Канта' започната од sadangel, 9 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  774
 2. ChErLlOyD

  ChErLlOyD Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Таа песна мене не ме потсеќа на ништо :)

  Ама оваа ме потсеќа ко бев на одмор дечко ми ми ја пееше преку вибер :lol:
  http://www.youtube.com/watch?v=qYJTiw2NNTw
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.