На што мислите во моментот

Дискусија во 'Канта' започната од BigRush-MM, 4 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BigRush-MM

  BigRush-MM Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Значи jас мислам на пари а вие :*
   
 2. babymama

  babymama Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  220
  на паузата за 22мин. :D
   
 3. bubili61

  bubili61 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Женски
  Mi se jadeeeeeee
   
 4. Elichka

  Elichka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2012
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  539
  Пол:
  Женски
  На тоа дека откако почна распустов секој ден ми е викенд. :wasntme:
   
 5. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  353
  На љубениот ... Ми недостига ! ;( :hug: :l:
   
 6. hellokitty2girls

  hellokitty2girls Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  На некој што премногу ми недостига моментално. :/
   
 7. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  768
  на пица :D
   
 8. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Во моментов мислам што да ја зезам Паскет Лове Баскет :lol:
   
 9. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.395
  На некого кого радо би сакала да најдам начин да го исфрлам од мојот мозок :@
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.