1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На што помисливте утрово кога ги отворивте очите?

Дискусија во 'Канта' започната од Bitter-Sweet, 24 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.108
  Допаѓања:
  76.322
  Пол:
  Женски
  Темата сама кажува. Ако е дупла нека оди во канта. Која беше вашата прва помисла утрово? Мене првата помисла ми беше на еден типац, но тоа не е дечко ми. Упс. :$
  Која беше вашата прва мисла?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.