1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На што помислуваат жените кога за прв пат ќе го видат пенисот на партнерот?

Дискусија во 'Секс' започната од Petar80, 4 февруари 2016.

 1. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  На што помислуваат жените кога за прв пат ќе го видат пенисот на партнерот?
  Ова го прочитав на еден сајт а и искрено баш ме интересираат женски мислења
   
  На Lolo5, anakonda88 и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.257
  Допаѓања:
  122.214
  Пол:
  Женски
  ејјјј магично стапче :D :D
   
  На Istata od vcera, SummerGirl, Lolo5 и 18 други им се допаѓа ова.
 3. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.127
  Пол:
  Женски
  Odamna bese ne pamtam :rofl:
  Ah Petre Petre... ]:)
   
  На Lolo5, duffi, martine и 8 други им се допаѓа ова.
 4. PUPICA

  PUPICA Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  2.758
  Допаѓања:
  91.518
  Пол:
  Женски
  Ako dobro se sekavam si pomisliv kolku li e izdrzliv,moze li da se skrsi:lol:
  P.S.Ccc Petre,Petre]:)
   
  На Istata od vcera, Lolo5, duffi и 12 други им се допаѓа ова.
 5. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  4.287
  Допаѓања:
  209.624
  Пол:
  Женски
  Сега или никогаш!
  Без храброст нема слава :)
   
  На SummerGirl, Lolo5, duffi и 14 други им се допаѓа ова.
 6. PUPICA

  PUPICA Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  2.758
  Допаѓања:
  91.518
  Пол:
  Женски
  Mislis na "Uzmi ili ostavi";)
   
  На Lolo5, duffi, deskarada и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.040
  Пол:
  Женски
  Немаш акл Петре, ццц.Ај ти кажи што помисли кога ја виде жт ?
   
  На Lolo5, duffi, ADOKI и 2 други им се допаѓа ова.
 8. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  683
  Пол:
  Женски
  Zavisi kako ke go vidat prv pat,vo erekcija ili ne.
   
  На Istata od vcera, goodboy, SummerGirl и 12 други им се допаѓа ова.
 9. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.356
  Допаѓања:
  87.215
  Koga prv pat sme vo moznost da go vidime, veruvaj ne go ni gledame. Poveke mislime na toa kako ni izgleda stomakot.
   
  На Istata od vcera, Korija, candy.cane и 43 други им се допаѓа ова.
 10. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.162
  @Petar80 .... јас мислам дека во тој момент размислуваат дали партнерот ќе го примети целулитот...^_^
   
  На Korija, Istata od vcera, LadyR и 32 други им се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.322
  Допаѓања:
  58.228
  Пол:
  Женски
  Јас обично помислувам за големината и обемот. Штом го видам одма помислувам Добар е, Некако е мал, Дебел е и такви ствари. :P
   
  На SummerGirl, WildMk, Lolo5 и 7 други им се допаѓа ова.
 12. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.313
  Пол:
  Женски
  Мислам дека тогаш немаме баш време за размислување.

  Тогаш не се мисли, туку само се работи на случајот „ослободување на сексуалните фрустрации“ и се осеќа. :lol: Има време за мислење.
   
  На Istata od vcera, Lolo5, duffi и 13 други им се допаѓа ова.
 13. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  4.287
  Допаѓања:
  209.624
  Пол:
  Женски
  Еве девојче без целулит :D
  Прашај не нас напатените :D
   
  На Shefket, Lolo5, duffi и 14 други им се допаѓа ова.
 14. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.313
  Пол:
  Женски
  Аааа, мисли си, Божица. Ретко кој е денес без целулит. Ама од пусти страв, не погледнува човек надолу. Што од страв што ќе го дочека, што од страв од сопствените маани... :rofl:
   
  На Lolo5, Eli23, VladeMila и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  Конечно реши да ми даде:sweat::D
   
  На SummerGirl, Lolo5, fallenangel и 13 други им се допаѓа ова.
 16. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  Горе долу ми се чини еден од реалните одговори, иако е индивидуалност секоја помисла но мислам поголем дел е со ваква мисла
   
  На Lolo5, Samara Morgan и #Пепи им се допаѓа ова.
 17. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.975
  Пол:
  Женски
  Не сте саглам со темава мајке ми:rofl::rofl::rofl::rofl:Да го видам па ќе ви кажам
   
  На SummerGirl, Lolo5, girl-miri и 5 други им се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Прв “алат“ што го видов беше тој на маж ми. Се изненадив од големината. Мислев дека ќе му биде поголем (не му е мал). Како што вика он - има машала.
   
  На Lolo5, betikolevska1, SunnyGirl2 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  7.192
  Допаѓања:
  106.293
  Ја прво го осеќам па после некое време ќе дојде ред да го видам. Мене такви ми се погодиле, си ги криеле, де темно, де му се брза...:rofl:
  И тогаш џабе што и да мислам, каков таков веќе завршил работа.
  Темава...па и јас што пишав...
   
  На ALISA0000, Istata od vcera, Lolo5 и 22 други им се допаѓа ова.
 20. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.575
  Допаѓања:
  44.946
  Пол:
  Машки
  Работава гаси светло, во темното е штосот хаха
   
  На Istata od vcera, Lolo5 и Samara Morgan им се допаѓа ова.