1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неа Перамос - Грција

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од v.i.e, 17 јули 2012.

 1. v.i.e

  v.i.e Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Девојки нова сум на форумот и се надевам дека добро ќе се дружиме :) Ипак сакам да ве прашам дали некоја од вас веќе била во Неа Перамос и дали ви се допадна местото :) Бидејки јас и моите пријателки се договараме да одиме таму летото, но не знаеме дали е добро местото .. ве молам за совет <3 Ве сакаммм <3
   
 2. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
 3. GorcoMK

  GorcoMK Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Дали има некој активен на форумот што бил во Неа Перамос, да сподели искуство?