Неа Потидеа

Дискусија во 'Канта' започната од LittlePinkCupcake, 30 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittlePinkCupcake

  LittlePinkCupcake Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Код:
  
  
  Колку од вас биле во Неа Потидеа?
  Како си поминавте?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.063
  Допаѓања:
  48.389
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.