1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неверојатни гласови од музичките шоуа

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Shery, 6 декември 2011.

 1. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  Мислам дека темата е јасна
  На различни музички шоуа секојдневно се појавуваат нови, неверојатни гласови без разлика дали кај нас или во странство.
  Кои вас ви се допаднале најмногу, кои ви оставиле најголем впечаток?
  Еве да почнам јас
  Ова девојче го ставам на врвот. Се наежувам кога и да го гледам клипов
  13 години
  http://www.youtube.com/watch?v=Djpk0qWkLAY
  10 години
  http://www.youtube.com/watch?v=rfulEra-CBA

  http://www.youtube.com/watch?v=aFCgIkG1 ... re=related

  Оваа малку ме нервира со плачењето, ама затоа гласот...
  http://www.youtube.com/watch?v=ufc1L5uJ ... re=related


  Не знаев дали темата да ја ставам во музика или изведувачи, па решив второто. Ако е потребно нека се премести
   
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
 3. MissSpark

  MissSpark Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  1.287
  Пол:
  Женски
 4. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 5. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.415
  Допаѓања:
  4.975
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Тука е ууште помалечка, срцка феноменална :inlove:
  http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE
  Србинката... (1:12 :o )
  http://www.youtube.com/watch?v=0Shy6FpntfI
  И ова колаче (не е од мучко шоу, но нејзините кавери се добро познати по интернет):
  http://www.youtube.com/watch?v=lMrCW07XBS8
  http://www.youtube.com/watch?v=7oBQnIum ... ure=relmfu
  http://www.youtube.com/watch?v=CAz1GpZW ... ure=relmfu
   
  На Juicy и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 7. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски