1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невина до брак??

Дискусија во 'Канта' започната од sweety90, 21 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  224
  Пол:
  Женски
  Девојки и момци вашето мислење за оваа тема :) што мислите дали во 21 век постојат сеуште девојки кои не ја изгубиле невиноста,го чекаат вистинскиот момент,вистинската личност??
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.711
  Допаѓања:
  150.507
  Ааах...I see now...
  Појасно ми е се...
  Има ваква тема инаку.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.