1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невиност

Дискусија во 'Канта' започната од Jecichka, 27 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jecichka

  Jecichka Активен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  22
  Ме интересира мислење ваше. :) Дали сметате дека невиноста на една девојка е еден од најважните работи во врската ?
   
 2. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  според мене не.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има вакви теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.