1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невиност

Дискусија во 'Канта' започната од eemmaaa94, 16 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eemmaaa94

  eemmaaa94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Значи вака можеби постои темава више али како и дае..
  изгубив невиност пред некој ден со дечко со кој идам више година дена и поише,
  иам само 16 години,
  и искрено првиот пат не беше нешто сјајно да кажам,
  ме болеше ептен и мн тапа се осекјам :(
  не дека се каам поради тоа што го напраив,туку едноставно
  дали дека беше прв пат незнам,али уопште не бевме задоволни ни ја ни он
  едноставно не беше тоа тоа :(
  помошш девојки :(
  некој соовет?
  како ви беше вас првиот пат?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Nevinost

  Е не е како и да е, требало да разгледаш.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 4. eemmaaa94

  eemmaaa94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Nevinost

  фала :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.