1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невиност!

Дискусија во 'Канта' започната од tea94, 7 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојќи :)
  Значи вака, имам 17 години . Секс сеуште не сум имала,а и сметам дека сеуште не сум спремна за тоа што значи уште не планирам да имам. Имам врска со еден дечко кој е 2 години постар од мене и нему му имам дадено до знаење дека секс сеуште несакам. Но,тој машко како машко не губи верба дека ќе му дадам,ама јас цврсто стојам до мојот став. Кога мислите дека треба да попуштам,после колку време од кога сме во врска. Идеме околу половина година.

  Незнаев каде да го сместам ова ,па отворив тема. Но доколку има нешто слично што сум го пропуштила,слободно споете го :) и немојте да ми замерите . :$
   
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.029
 3. tea94

  tea94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  0


  Ти благодарам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.