1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Невладини организации

Дискусија во 'Канта' започната од BBBBBBB, 23 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BBBBBBB

  BBBBBBB Активен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здравоооо :) Ме интересират дали нокој знае некои невладини организации ... сакам да се зачленам. фала :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.095
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.