Нега и хигиена на рана

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 4 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Се мислев помеѓу оваа и бебе категоријата, ама мислам дека оваа е посоодветна.

  После колку време паѓаат конците на раната? Се осеќа ли тоа? Што, како?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.