1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на интимни делови

Дискусија во 'Канта' започната од velinova33, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. velinova33

  velinova33 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Што најчесто користите против миризбата на вагината ?
   
 2. softqueen

  softqueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  123
  Имаш интимни гелови , имаш бебешки шампони и имаш вакви теми , побарај си ,во Тело чинам дека беа за лична хигиена и т.н мислам дека немало потреба од нова
   
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Ко да има веќе ваква тема :?:
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.041
  Допаѓања:
  6.465
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.