1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на коса

Дискусија во 'Канта' започната од Queen^^, 5 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Queen^^

  Queen^^ Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Ме интересира како ја негувате вашата коса, кои препарати ги користите, искуства со некои препарати, вашите ''hair routines''... Копав низ форумов и не успеав да најдам ваква тема, ако има sorу (нека оди во канта):emo:
   
 2. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.670
  Допаѓања:
  25.213
  Пол:
  Женски
  Косата ја мијам со шампон од Афродита со коприва и ставам маска за да ми омекне на Нивеа е :)
  Имам едно спрејче за права коса на Балеа.
  позз
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.