1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на лице за пушачи

Дискусија во 'Лице' започната од Robin25, 14 јануари 2015.

 1. Robin25

  Robin25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  138
  Здраво девојки,

  неодамна престанав да пушам, и ги имам стандардите "симптоми" на лицето кои се предизвикани од пушењето - сува кожа, ситни брчки, подочњаци итн.. Моментално сум во потрага по некои природни креми, маски или слично, па се надевам дека можете да препорачате нешто од ваше искуство, за колку толку да си го вратам свежиот изглед... (hollest)

  Фала многу однапред.