1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на лице

Дискусија во 'Канта' започната од Cacy, 29 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Сакам да прашам што повеќе препорачувате маски за лице(домашни или купени) или некоја крема или гел за лице....И ако некој е задоволен од некоја крема или маска нека пише...позз
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  На погрешно место ти е поставена темава, а и мислам дека има слични теми во оваа категорија:Лице.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.