Нега на усни

Дискусија во 'Канта' започната од jagotka123, 14 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Дали употребувате лабело за усни и какви лабело употребувате.? Секогаш употребувам лабело за усни nivea.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/labelo-za-usni-t10285/220.html

  Секогаш пред да отворите тема, разгледајте го форумот дали има слична или иста тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.