1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на усни

Дискусија во 'Канта' започната од April87, 15 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски
  Што користите за нега на усни и искуство?
  Јас долго време користам од Rosal (shine), но сакам да го сменам оти во последно време не ми е толку добро и изгледа ми здосади. Се мислам за некое од Nivea.
  Прегледав нема ваква тема, па решив да отворам, ако има бришете. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Rosal Shine.jpg
   Rosal Shine.jpg
   Големина на фајлот:
   24,7 KB
   Прегледи:
   95
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.