1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неговиот сексуален живот пред вас

Дискусија во 'Секс' започната од Unfaithful18, 7 септември 2010.

  1. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    па уште кога ја почнавме нашата врска го имав така прашано. ми ја кажа бројката и толку :^) не сакаше да разговара повеќе за тоа . било поминало. а и за мене подобро е да не знам, оти јас чуден човек сум :lol: има на глава се да му качувам , а ако не сме се познавале тогаш.
    сега вака кога ќе размислам, ехеее подобро ми е што не ми кажал... ама и подлбаоко кога ќе размислам, отприлика знам по некоја (ама така ептен по темелно размислување) :lol:
     
  2. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Ме интересираше не дека не , го прашав и сега се си знам. Било поминало!
     
  3. joelle

    joelle Популарен член

    Се зачлени на:
    25 август 2010
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.366
    лол интересна тема , е сега може нема да ми верувате ама јас никогаш не сим го прашала за сексуалниот живот пред мене познавав неколку е****** негови у град, ама не прашував што како, а мене ми е интересно да го буцнам кога ќе видам некоја но тој многу се лути дури јас им кажувам здраво на бившите а тој се крие :):):) ама и тој не прашува зошто тој ми беше прв (а јас прва негова невина лол) и кога ќе му речев еве овој ме симпатизираше или ми беше детска љубов се лутеше одма незнам зошто до ден денес... а не сум го прашувала што правеле каде, најискрено не ме интересира јас од мои некои 17 год сум со него така да тој е се што знам и знам дека е презадоволен од нашиот сексуален живот (тој е 6 год постар од мене така да мојата младост му одговара :lol: :lol:
     
  4. Scarlet88

    Scarlet88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    753
    Допаѓања:
    328
    Не го прашувам за неговиот сексуален живот пред мене! Порано да го прашував нешто од околу, ама сега не! Љубоморна сум......и ме копка, дека бил со повеќе женски пред мене, па затоа да не си ја барам бељата и да се нервирам за ништо, не ни прашувам! :@
     
  5. artemis

    artemis Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    324
    Пол:
    Женски
    "AppoloN"]Auuuuuuu.....ahahahaha.....
    Nema da komentiram ama nikoj ne e u saksija roden....pa direk.....prv.....! Neeeeeee!
    Zesnki zasto ste bre tolku ljubopitni............ :D
    Heheheheh.........[/quote]

    За да научиме нешто ново. Ние со мојот после некој сочен муабет, добро ни оди,. Паѓа и љубомора, ама најчесто после е супер ::):))))
     
  6. lackygirl

    lackygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    6.051
    Допаѓања:
    20.749
    Пол:
    Женски
    Јас на дечко ми му бев прва, и тој мене. Двајцата бевме неискусни и појма немавме мн ми беше интересно, и тој усте не ставен внате... сврши :rofl: Него му падна незгодно се устрами :$ ама пак се убидовме и успешна мисија. И забележав дека и него го болеше ама не поке од мене :lol:
     
  7. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.717
    Ахххх сум го прашала неколку пати ама никогаш нешто детално не сум дознала...
    Го знам од прилика бројот на сексуални партнери, случајно понекогаш дознаам некои скриени работи ...
    Али било и поминало... нвм
     
  8. red

    red Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 август 2010
    Пораки:
    480
    Допаѓања:
    130
    Пол:
    Женски
    меѓу нас нема тајни, па така да го 2-та си ги знајме нашите сексуални животи пред да се фатиме :)
     
  9. lazojka

    lazojka Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 мај 2011
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    2

    Јас и дечко ми бевме долго време другари пред да ја започнеме нашата врска и од лично искуство девојки ви кажувам колку помалку знаете толку подобро
    ignorance is bliss
     
  10. DAngel

    DAngel Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    11.211
    Допаѓања:
    56.925
    Знам по некои тајнички, затоа што долго време бевме другари, се имам обидено да ја наметнам оваа тема неколку пати, ама сфатив дека колку помалку знаеш толку подобро, така да сега ја избегнувам оваа тема :)
     
    На spanko му/ѝ се допаѓа ова.
  11. WomanInRed

    WomanInRed Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    1.605
    Допаѓања:
    1.607
    Така со бившиот правев се ме интересираше..сега во новата врска не сакам да знам ич ни со кого бил ни што правел.. иако прашуваме ние жените стварно не сакаме да ги знаеме одговорите затоа што послем е потешко.. а и во предходната врска ке ми каже едно нешто ке испадне дека не било така .. подобро ич да не знам отколку да ме лаже..
     
  12. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Нема тајни меѓу нас, знам со колку бил пред мене и искрено не ми пречи. Тоа е минато, што било-било. И нема зошто да ми пречи. :)
     
  13. jarec6

    jarec6 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    2.734
    Допаѓања:
    17.901
    Пол:
    Женски
    Знам дека има поголемо искуство од мене,ама колку како искрено не ме интересира,зошто писле ќе се оптоварувам,која како,не не сакам да знам.А он демек за мене не сакаше да знае ама од околу се си праша :D
     
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Секако дека не сум го прашала, не ме ни интересира :)
    Понекогаш знае да каже нешто, да се направи некој јак јебо... нек му биде :D
     
  15. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.709
    Пол:
    Женски
    Знам за неговиот сексуален живот пред мене, или барем мислам дека знам :D Некогаш кога ке видам некоја негова бивша имам измешани емоции, од една страна се јавува некоја ситна љубомора бидејки друга освен мене знае каков му е и каков е во кревет |( а од друга страна пак, си се смешкам што ЈАС сум сега со него и така ке биде до крајот на мојот живот! И се потсетувам дека и тој мене не ми беше прв па сигурна сум дека малку е љубоморен и тој кога ке го виде бившиот. :D Не е ништо страшно, слатка љубомора е таа. :)
     
  16. sanjchi

    sanjchi Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    6
    Хммммммм...Јас го знам тоа многу одамна.Знам дека не сум му прва (но се надевам дека ќе му бидам последна) но не би сакала да коментирам повеќе за тоа мн. ме нервира. :@
     
  17. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    неговиот сексуален живот пред мене го знам целиот отворено зборуваме за тоа пред се затоа што не е бурно хехех имал две три девојки со кој имал само фаќање и ништо повеќе т.е. и дали толку имало прашање е. Така да се она што го доживееме си го доживуваме заедно и ни е прекрасно.
     
  18. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    Не сум го прашала, а искрено и не ме интересира! Мене он ми е прв, јас него знам дека не сум му прва!
    Нема зошто да се замарам за неговиот сексуален живот пред мене, да му бил добар би бил со нив а не со мене :lol: :lol: , и не е дека се фалам али имаме преубав секс (ма да јас ЉУБАМ да си го кажам водење љубов :) )
    Нити ми спомнал до сеа за тоа, еднаш може само уз 2 реда муабет, ама бев јасна и му кажав дека не ме интересира па од тогаш и ми нема спомнато!
     
  19. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Па имал 2-3 пред мене ( барем за кои јас знам)....што знам можеби нешто ми сокрил.
     
  20. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.961
    Пол:
    Женски
    Јас велам минатото не е важно се додека не почне да влијае на сегашноста и на иднината за се во животот па и за ова. Доколку тој се грижел за своето полово здравје, не ме интересира со колку бил како бил...Сепак секој има минато нели?