1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неговиот сексуален живот пред вас

Дискусија во 'Секс' започната од Unfaithful18, 7 септември 2010.

  1. softqueen

    softqueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    123
    А од каде знаеш колку вкус и усул имал ако не разговарате за тоа ?
     
  2. Antonija123

    Antonija123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    73
    Епа да се надополнам тогаш, го познавам добро каков карактер е, а имам видено и две негови бивши со кои нормално имал односи, па тука сум и јас, стил има сигурно, болештини нема исто сигурно, тоа си е проверено а детали за неговиот сексуален живот стварно претходно стварно не ме интересираат, а не па да знам.
     
  3. Iv4ule

    Iv4ule Активен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2011
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    1
    Мене ме интересира лошо ли е тоа да знам... Повеќе би сакал да ги знам работите како стојат него да си праам некои страшни мисли у глава леле она била подобра , јас сум полоша јас ништо незнам... Сакам отворен муабет да имам со него и да знам се како со другар што може да збори буквално отворенои и искрено ама штета не мислиме исто, па така незнам јас ништо и чорбаааа
     
  4. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    На муабет ,демек имал.
    Се сомневам , 200%.
     
  5. LittleDevil

    LittleDevil Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    1.701
    Допаѓања:
    1.919
    Пол:
    Женски
    Многу, ама МНОООООГУ сум љубопитна. Ама овој мојов не ми кажува ниту кој му се бивши, а не пак со кои бил... Ама кога ќе размислам, поубаво е каде- каде така. Женски ум, љубомора :D Знаете како е... :)
     
  6. Lepaaa

    Lepaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2011
    Пораки:
    2.069
    Допаѓања:
    8.096
    Пол:
    Женски
    Знам дека имал, а колку имал незнам и не ме интересира ама воопшто!
    Што имал-имал, нека нема дури е со мене! :D
     
  7. Look

    Look Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2011
    Пораки:
    1.034
    Допаѓања:
    884
    Имал,ама воопшто не ме интересира ни со која,ни каде,ни зошто. :D Ни пак сум љубоморна.
    Секако дека имал живот пред мене,не можам јас да сум му единствена,а и не сакам.

    Понекогаш сум знаела да го потпрашам,но тоа било од чиста досада,без особен интерес.
    Важна ми е сегашноста,а не неговото сексуално минато.
     
  8. MSkorpionka

    MSkorpionka Популарен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2011
    Пораки:
    1.972
    Допаѓања:
    4.096
    Пред мене-ветер и магла, после мене-потоп :emo:
    Си прашав јас, љубопитна кај можам да не прашам, ниту јас кријам а ниту пак тој... Само не ме интересираат детали, не сакам се да знам :shake:
    Ама најдобра сум...озбилно, он така ми рече :geek:
     
    На Annath, ludoto19 и zhap4e им се допаѓа ова.
  9. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    па горе доле знам :lol: Mа гајле ми е, јас си знам дека сум најбоља у кревет :wasntme: 8)

    :rofl: и сам ми кажа :wasntme: дека сум најперверзна женцка на планетава :lol:
    Aко мило ми е, јас сум лудо :)
     
    На Annath и crazylady им се допаѓа ова.
  10. Bunny05

    Bunny05 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2011
    Пораки:
    260
    Допаѓања:
    124
    Со оглед на тоа што е малце повозрасен имал бајаги богат сексуален живот пред мене :D И си прашувам бе љубопитна сум ама некако не му се зборува многу на таа тема,ептен тешко да извлечам нешто од него. Инаку не сум љубоморна таман работа неможам да очекувам од него на 20 години да биде невин :D
     
  11. drugarka

    drugarka Популарен член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2011
    Пораки:
    1.421
    Допаѓања:
    4.985
    Дури и најдобрата не е за секого најдобра.
    Конкретно за неговиот минат сексуален живот, ниту би ме интересирало ниту би сакала да знам. Но сега го мислам ова....
    Со поранешниот дечко имав проблеми заради тоа (проблеми во мојата глава). Тој беше толку без обзири (заљубен во неговата поранешна двојка) и Самоиницијативно за неа се ми имаше кажано иако не сакав ништо да слушам. Буквално до детали каква била она, што правеле, која поза... (грозно, иако не ја фалеше се најлошо ми кажа, јас се чувствував грозно!!). Затоа памет за друг пат, тоа што не знаеш неможе да те боли. За нареден дечко (Здравје) ниту ќе прашувам нешто ниту ќе ме интересира нешто. Секако многу ќе внимавам да не е некој со богато сексуално искуство (ради инфекции и такви работи), но ништо не би сакала да знам. :)
     
  12. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Па и нема и баш сексуален живот. Прва му бев исто и тој мене :)
     
  13. miss.ella

    miss.ella Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2011
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    2
    Имал, ама колку, како не знам и не сакам да знам. Ниту прашувам ниту пак сакам самоиницијативно да ми каже. Се знам себе многу добро, љубоморна сум :tmi: и после цело време ќе ме копка како било, што било и знам дека од ништо можам да направам голем проблем. Затоа колку помалку знам толку подобро ;)
     
  14. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.709
    Пол:
    Женски
    Ми кажа еднаш, поточно ми ги наброја, повекето само за една вечер, освен ако не ме излажал. Како и да е на почетокот почувствував малку љубомора (а може и да не беше љубомора) ама сега ај донт гив а шит, не ме интерисира за неговото сексуално минато како што тој не се интерисира за моето. Енд оф стори, било што било, па поминало. :)
     
  15. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    На бившион мој ... први си бевме и двајцана ... А за наредниот кој и да е искрено нема да ме занима...

    Се док он не изјави потреба да каже во ред... а ја ко ја не планирам да навлегувам во ничија интима !
    И не за друго факт е дека ке бара и ја да кажам .... А после иде она најгадното коа ке се скараме и лупање муабети у фаца и споменување на минатото ...

    Епа не биваТ
     
  16. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    Знам дека нема да ме израдува одговорот плус па имам една мана секогаш кога некој ми раскажува нешто морам детално да си го замислам во главата па неќам ни да слушам за негово добро нека си ќути а и не ме интересира :|
     
  17. Sawyer

    Sawyer Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2011
    Пораки:
    432
    Допаѓања:
    3.031
    Пол:
    Машки
    Извинете што ке ви се убацам малце со офф топиков,но гледам некои викаат како биле пофалувани од нивните сегашни дечковци дека тие биле најдобри.Немора да значи дека е лага,но мислам дека тоа може да е кажано од причина што несакаат да се замараат со дополнителни дебати,и несакаат да ве повредат,навредат и налутат.Со нив сте,штом вас ве одбрале значи дека им одговарате и има нешто меѓу вас,но тоа незначи дека сте најдобри,тоа значи дека им значите доволно и несакаат да ве повредат со вистинскиот одговор, т.е дека имало и некоја подобра од вас,па вие после да им речете во лутината:-па што не си со неа ако била подобра од мене :D Сепак врската е нешто повеќе од секс,па ако не сте најдобри во тоа,сигурно во други работи сте најдобри штом се со вас. :D
     
    На Lilit и Lola-M им се допаѓа ова.
  18. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Sawyer зошто кршиш филм сега?
    Знаеш што направи? Сега ќе ги прашуваат дечковците да не случајно лажат за да не се налутат,и ќе ги јаде нешто одвнатре. :D

    Инаку, мојов и немал сексуален живот, моментално го гради со мене.Прва,и се надевам последна. Освен Десанка, не ја рачунаме неа. :D
     
  19. Sawyer

    Sawyer Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2011
    Пораки:
    432
    Допаѓања:
    3.031
    Пол:
    Машки
    Хаха,па знам дека им скршив филм,али како гласеше онаа поговоркана "подобро со вистина да ме повредиш,него со лага да ме тешиш" :D Иначе и со мојава е нешто слично,и патем преку неа се запознав со феминава :D .И не ја потценувај десанка,таа му е прва љубов,а и верувам дека те изневерува и ден денес со неа,секогаш коа ке го оставиш сам,таа му излага во пресрет :D
     
  20. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    Е да бе, јас знам дека сум му најдобра, не мора ни да ми каже! :emo:
    Инаку, темава одамна ја завршивме со него. И да, како што кажав погоре е. 8) :lol:
     
    На Sawyer му/ѝ се допаѓа ова.