1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неговиот сексуален живот пред вас

Дискусија во 'Секс' започната од Unfaithful18, 7 септември 2010.

  1. Dust

    Dust Game Over

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    11.582
    Допаѓања:
    171.562
    Пол:
    Женски
    Искрено не би прашала. Сепак би ценела доколку чисто информативно ми каже :)
    Не е дека ќе си чукам глава од ѕид ако не каже, но сепак ако има доверба меѓу партнерите, бројката е само бројка :)
     
    На hermosa, realGirl, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
  2. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    1.986
    Допаѓања:
    4.846
    Пол:
    Женски
    Јас одев со еден извесен "фраер" што нонстоп ми раскажуваше случки за минатото.
    Mислам со кој памет? Која девојка сака да слуша за сексуалните активности на дечко и пред неа што ги имал? Никогаш не го прашав за бројка, искрено и ми беше страв да ја знам
     
    На ♣ Alba Viduam ♣ му/ѝ се допаѓа ова.
  3. jasbi

    jasbi Популарен член

    Се зачлени на:
    16 септември 2016
    Пораки:
    917
    Допаѓања:
    7.571
    Пол:
    Женски
    Воопшто не ми е битно колку партнерки имал,сепак секој си има минато.Битното ми е од денот кога сме заедно ,а истото важи и за него.Сега за сега сеуште сме си верни еден на друг:inlove:
     
  4. Gosh

    Gosh Мразачка на луѓе

    Се зачлени на:
    10 октомври 2015
    Пораки:
    2.602
    Допаѓања:
    34.232
    Ако може темава да се преименува во ,, Значењето на невиноста кај мажите за денешните жени ,,.

    Фала многу, пријатно.
     
    На ku4ence, Feminka22, SummerGirl и 11 други им се допаѓа ова.
  5. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.063
    Пол:
    Женски
    Цврсто стојам зад тоа дека не ме интересира со колку бил во минатото пред мене, ниту некогаш сум прашала.
    Сметам дека секој жив човек си имал минато, па тоа прашање би било несоодветно.
     
    На Amateur му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Donatela.W

    Donatela.W Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2017
    Пораки:
    183
    Допаѓања:
    535
    Пол:
    Женски
    Мене би ми било гадно и непријатно ... Не ме интересира
     
  7. ilyan

    ilyan Популарен член

    Се зачлени на:
    6 април 2015
    Пораки:
    1.865
    Допаѓања:
    19.429
    Пол:
    Женски
    Не разговараме на такви теми,си гледаме пред нас,а не позади нас :)
     
  8. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.081
    Пол:
    Женски
    Не прашувам , ниту ме интересира . Ако сака да ми каже сам , ќе го ценам тоа , ако не сака , не го присилувам .
     
  9. ♣ Alba Viduam ♣

    ♣ Alba Viduam ♣ Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2016
    Пораки:
    330
    Допаѓања:
    2.160
    Пол:
    Женски
    Па ако имал многу не сакам да знам од причина што ке ми се згади малку.. и да, сеуште има девојки кои не се горди на разновидното и богато сексуално минато на партнерот.

    Мене лично ми смета, иако последниот партнер ми спаѓаше баш во таа категорија. :tmi:
     
    На BoyL и littleflower им се допаѓа ова.
  10. Blue000

    Blue000 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2017
    Пораки:
    93
    Допаѓања:
    159
    Пол:
    Женски
    Па јас си прашувам од љубопитност. Просто не можам морам се да знам ме копка иначе, ако нешто ме интересира како детиште сум кое скока околу играчка и не се трга од неа додека не му ја купат. Не сака да ми кажува такви работи, едвај извлекувам некои ствари од него. Интересно ми е да слушам и не се откажувам додека не ми каже нешто барем ама потоа станувам љубоморна малку и го кревам носот ама секако глумам дека е поради друго нешто. Иначе бројката не ми е битна, он имал навистина многу пред мене и подобро за него се изживеал а и поубаво за мене со искусен тип имам работа :lol:
     
    На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Bankarkata

    Bankarkata Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2017
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    1.636
    Пол:
    Женски
    Никогаш не сум го прашала ниту ќе го прашам. Навистина не ме интересира. Знам дека имал две подолги врски пред мене и толку. Не ме интересира со која што правел и слично... Навистина е тоа небитно, дали бил со 100 или со 2 не го прави човекот тоа.
     
    На Milenalena му/ѝ се допаѓа ова.
  12. aleksandra4444

    aleksandra4444 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2016
    Пораки:
    188
    Допаѓања:
    292
    Пол:
    Женски
    Сам ми призна дека бил со многу...Страв ми е од бројката искрено ама ништо не ми спомнува ни со кои ни сака да знам.|(
     
  13. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.584
    Допаѓања:
    80.670
    Пол:
    Женски
    Мене ми е многу невкусно ова прашање. Што ќе му или што ќе ми смени фактот кога ќе дознаам со колку бил пред мене?
    Тотално небитна информација.
    Дали ќе сподели или не, си останува на него. Секој има некакво минато зад себе. :)
     
    На Hristov, theowndemon, victoria и 3 други им се допаѓа ова.
  14. ccca

    ccca Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2013
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.205
    за некој луге и 0 е многу ...може нема што да спомне :rofl:
     
  15. aleksandra4444

    aleksandra4444 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2016
    Пораки:
    188
    Допаѓања:
    292
    Пол:
    Женски
    ne bi rekla bas :(
     
  16. ccca

    ccca Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2013
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.205
    its all in your head :rofl: неколку години по ред нудев предизвик на мажиња што тврдеа дека мн ќаруваат да се ставаме заедно...никој нејкеше, сите кјаруваат ако случајно другарка на другарка ги засвига и успеат да ја опијанат или од некој кјар ако види у него па за да го искористи
    а тоа не се големи бројки...3 во година максимум ако се гњави со тоа како добар гоим (не викам дека кјарувам мн само не сум гој)
     
  17. Minnie 1

    Minnie 1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 декември 2014
    Пораки:
    2.373
    Допаѓања:
    27.407
    Пол:
    Женски
    Не сум прашала и искрено не ме интересира што било пред мене.А и тој исто така,ни за претходни врски ме нема прашано,а не па за нешто друго.
     
  18. SunnyGirl2

    SunnyGirl2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 ноември 2012
    Пораки:
    5.400
    Допаѓања:
    5.849
    Ме интересира,но нема да прашам. Не сакам за моојот да зборувам ххх

    Сепак за СПБ сакам да знам т.е. дали е наидувал на нешто со инфекции поврзано
     
  19. aleksandra4444

    aleksandra4444 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2016
    Пораки:
    188
    Допаѓања:
    292
    Пол:
    Женски
    Daj boze da e taka ama ovoj e pogolem valjda brojkata e pogolema a i mi kaza nejkam da te lazam.so mnogu sum bil ama toa e minato |(
     
  20. doctorgreyxo

    doctorgreyxo Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2017
    Пораки:
    151
    Допаѓања:
    113
    Пол:
    Женски
    МЕНЕ МЕ ИНТЕРЕСИРАШЕ СЕ !Ама нее извлеков многу од него.
    Ми кажа само дека бил со 3 а јас невина и некако не ми беше баш сеедно.Сега кога ја изгубив со него невиноста после долго време сакам да дознаам повеќе работи.Еднаш ми кажа уште на почетокот кога инавме петинг е вака јас имам пробано и то ми е во глава сега и цело време го прашував ама ништо не извлеков.За спб дознав дека со кондом било само на минута без па со кондом.Пак ќе си прашувам јас оти таква си сум радознала а љубоморнааа уфф премногу па и ќе се налутам и лошо ќе си направам ама ајде.. радознала еднаш радознала засекогаш.
    Инаку сакам да го прашам какви пози преферирал и дали женските со кои бил доживувале оргазам.
    Јас искрено досега 2 пати доживеав еднаш клиторичен еднаш мислам дека вагинален беше(во тек на вагинален) инаку онака клиторичен секогаш доживувам.Ме интересира оти со кондом многу ме печи и боли и не сум опуштена и сакам да знам дали се трудел а еднаш ми рече да сакам да ја задоволам парнтерката сигурно злобно е да си мислиш само на себе.И сега кога знам дека мене ми е прв а јас нему не пааа... љубоморна сум и ме интересираат ногу раб.