1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неда Украден(Neda Ukraden)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Adi888, 27 септември 2012.

 1. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.907
  Пол:
  Женски
  Неда Украден :)
  Мислам дека сите ја знајте, позната е :D. Јас ја обожавам, жената преубо се облеква, и уште изгледа ко да има 30 години, а всушност има 60 :D
  Еве неколку песни од неа, првата ми е омилена :) :inlove:
  http://www.youtube.com/watch?v=CoPwcOzlhcY
  http://www.youtube.com/watch?v=Vc0qtF-5 ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=Vc0qtF-5 ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=c46oKUyN ... re=related
   
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  Смешно ми е името.Иронија само по себе оти кради идеи за песни.Хард кор турбо фолк, не ми е по вкус. Јас како јас знам се што ми е битно да знам :D односно имало муабети дека снимила порнич. Гнаса сум знам, извинете ме сите фанатици на кичерај.Се извинувам ако навредив некого.Искрено и длабоко.

  http://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

  http://www.youtube.com/watch?v=gP8WIh-A27A
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  ^^ За плагијати и крадење идеи за песни сите крадат (ако е за тоа грчките, бугарските и српските турбо фолк песни сите исто звучат а не знаеш која е прва) а женава ми е поинаква од другите турбо фолк певачици, многу пристојна, со стил, има завршено и правен факултет, а и не е глупача како другите која нема што да каже пред камери. За нејзини години е предобра. За порнич прв пат слушам, да не си ја помешала со Злата (онаа што беше во фарма мислам или големиот брат или слична глупост), таа ми личи за такви работи, а и порнич веќе не е табу, се применува на големо, така се станува популарен денес :rofl:
  Неда Украден = NoYes Stolen :lol:
   
 4. riba79

  riba79 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  1.055
  Допаѓања:
  2.670
  Пол:
  Женски
  јас си ја сакам неда..инаку женава има 2 факултета англиски и правен и не е како другите српски пејачки-проста :D