1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Незаситна сум во сексот, давајте совет!

Дискусија во 'Секс' започната од len4e, 30 декември 2009.

  1. Lebedev

    Lebedev Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 септември 2010
    Пораки:
    48
    Допаѓања:
    39
    i devojka mi si ima periodi. prv pat na odmor koa bevme pred 2godini, imase denovi na plaza ne sme odele od seksanje. baska nas seksot dolgo ni trae, pa pak ne i bese dosta. bas vecerva se podsekavme na tie momenti, se smeevme...
     
  2. Princess88

    Princess88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2011
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    9
    I jas sakam povekepati da imame.. znaci pravime pauza pa poslepak i pak i pak..dosega do tret pat sme odele, samo ajde da ne bidam sebicna, kazetemi shto mislite dali maskite go sakaat toa ili..???
     
    На stojance-maze му/ѝ се допаѓа ова.
  3. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.717
    Втор пат можеби уживаат, ама трет :?: мислам дека не.
     
  4. pufi-cufi

    pufi-cufi Популарен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2010
    Пораки:
    382
    Допаѓања:
    1.764

    Принцес, на мажите никогаш не му е доста од секс, верувај дека уживаат...еве нека каже некој од мажите на форумов..
     
  5. budala.sum-pa.sto

    budala.sum-pa.sto Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    199
    Мојов очи превртува кага ќе речам ај уште еднаш, ама си изнудувам кога треба :lol: А за трет пат, не. Па издржлив е бе да му се плукнам :$
     
    На miskoo_69 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Incubus

    Incubus Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    9
    И јас го имам проблемот ама си имам и решение СИ КЛЕЦКАМ ако нема за клецкање господ ни дал раце па зошто служат Ете ви решение :D
     
  7. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    Е да, си ги имате вие Леванка и Десанка :D
     
    На Draganax01 и Incubus им се допаѓа ова.
  8. Incubus

    Incubus Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    9
    хахаха а вие случајно да не сте без раце :D па и вие истото го правите да си бидеме искрени
     
  9. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Ние исто си ги имаме и Леванка, и Десанка, па и нечија друга Леванка и Десанка.
    Јас лично си имам и едно розево црвчуле, само не е црв, малку поголемо. Малку поише и многу се тресе кога ќе го стиснам магичното копче.

    И ете така сите со здружени сили и со задоволство работиме на случајот - повремена незаситност во сексот.

    Амин :)
     
    На BoyL и Incubus им се допаѓа ова.
  10. jasisamojas

    jasisamojas Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    JAS SEKOGAS SAKAM DA VODAM LJUBOV SO MOJOT DECKO.....NI SE SLUCILO DA IMAME SO 1,NO I DA OSTANEME CELA NOK BUDNI 5,6 PATI,MAKSIMUMOT NI E 6 VO EDNA NOK.GOSAKAM UBAVO NI E NE SME NASITNI I DVAJCATA
     
  11. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    Оооооооооо верувај дека го сакаме тоа ]:)
     
  12. stojance-maze

    stojance-maze Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    EEEE ,a jas imam obraten problem.Devojkami nema nikakva zelba za sex,odvaj uspevam da izvlecam ednas nedelno. Od edna partija ne sme imale nikogas poveke :( A bas bisakal onaka dve pa i tri edno po drugo.Pa ve molam pomognete nesto dadete nekoj sovet :?:
     
  13. kristinamk

    kristinamk Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2011
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    4
    So da ti recam hmmm приреди и некое изненадуванје како романтицна вецера на некое романтицно место па види дали ке упали и тоа .. па ако е истата пак ако нема несто зелба или еддај да се опусти знаци она има некој проблем или прости на израс сака да раскини не те сака доволно со знам со да рецам . писи па ке казис. позз
     
  14. anonimen1

    anonimen1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    14
    значи вака,додека кај женските секој нареден(после првиот) оргазам е посилен,поизразен,кај машките секој нареден е послаб,па сами заклучете кој што сака и кога му е убаво.тоа што машките одговориле дека сакаат повеќе е чисто ради машкото его,кое не им дава да речат не можам веќе :D и чисто да се пофалат дека можеле 3 или 4 пати,али штета не признаваат како им било на третиот или четвртиот пат :D
     
  15. Mygirl

    Mygirl Популарен член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2010
    Пораки:
    577
    Допаѓања:
    849
    Не е баш така. И кај нас секој нареден оргазам е послаб. Барем кај мене, не знам за другите. А исто и за машките дека не сакаат пак, кај мене се докажа спротивното. Дечко ми сака пак и пак, и пак, и пак :D :D Многу пати тој е иницијатор за уште една партија. А ако не може повеќе, тоа ќе се покаже, барем кај машките може да се виде дали сака пак или не :$
     
  16. kristinamk

    kristinamk Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2011
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    4
    СОСЕМА СЕ СЛОЗУВАМ СО ТЕБЕЕЕЕЕ :$ ;)
     
  17. anonimen1

    anonimen1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    14
    Генерално у повеќето случаи е баш како што напишав(според доктори,истражувања,пракса),е сеа сосем нормално е да има исклучоци.Ме сфати премногу здраво за готово изглеа.да кај машките ќе се види,ама додека пред првиот пат му се дигне за 5 секунди на 4от пат ке биде малку подолго,и подолго ке биде времето за ејакулација.ја еве сакам 24 саати да водам љубов ама не е баш возможно. :D .иначе и кај женските може да се види дали сака дали не ;) .а и машките се такви што у глобала никогаш не викаат неќам или не можам кога станува збор за секс :D
     
  18. Nanini

    Nanini Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2011
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    najubavo kako sovet ja bi ti dala da si pojdesh na ginekolog ama ne spomna kolku god imash moze i od toa mnogu zavisi zelbata za seks barem taka mislam pozz od pp
     
  19. NewBeginning

    NewBeginning Активен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2013
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    23
    Јас сум исто незаситна, па го терав дечко ми секој ден да се гледаме за да се сексаме. Тогаш кога не можеше он (од умор) сама се "средував", колку и да ми е потребно 2 - 3 пати макар едно по друго. Се е тоа ок, додека не почне да те боли полниот орган од внатре и од надвор, тогаш мораш да направиш пауза еден ден
     
    На VozrasenMaz, BoyL, miskoo_69 и 4 други им се допаѓа ова.
  20. peterpan30

    peterpan30 Активен член

    Се зачлени на:
    26 август 2013
    Пораки:
    56
    Допаѓања:
    6
    trojka od Majkl Jordan :D
     
    На rose60 му/ѝ се допаѓа ова.