1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Незнам како се чуствувам и незнам што да направам!

Дискусија во 'Канта' започната од Ana.K, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.010
    Допаѓања:
    198.821
    Пол:
    Женски
    Девојче, не си требала да криеш, мора да им кажеш на твоите. Само не ми е јасно, од каде тој ти го нашол бројот ако ти не си му го дала? Во секој случај, тој направил нешто лошо, и тебе нема зошто да ти е срам или страв. Твоите ако не ти помогнат, кој? Затоа, мора да кажеш и да го пријавиш.
     
  2. ilipili

    ilipili Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    1.310
    Допаѓања:
    4.991
    Pisuvam latinica deka od mob go pisuvam postot Devojce si vikala, si go odbivala ,toj tebe te siluval a ti ne si svesna za toa.Moras da go prijavis i da im kazis na roditelite sto tocno se slucilo,ti ne si vinovna sto toj e umno bolen i pedofil.Moj sovet e da zboruvas i so psihijatar ako imas traumi okolu toa sto se slucilo.Pred se prijavi go toj manijak prvo za tvoe dobro a pomisli i na toa ako ne go prijavis ne daj boze uste na kolku devojcina bi mozel da im go napravi istoto.
     
  3. Sweety-Tweety

    Sweety-Tweety Популарен член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    994
    Допаѓања:
    500
    Кој те пријавил во полиција и зошто? Тој бедникот што ти направи? Викаш дека не знаеш ни каде те однел ни ништо, те тепал, а колку што можев да сфатам и сексуално те злоупотребил. (дај Боже да грешам)
    Под итно да кажеш на твоите, ако не можеш на татко ти, кажи и на мајка ти, па после заедно се ќе решите.Нема од што да се плашиш.
    Тој бедник треба да плати за тоа што го направил. И да се спречи тоа да го прави и во иднина.
     
  4. malechkata

    malechkata Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    562
    Допаѓања:
    1.141
    Девојче, ако тој бедник те силувал, веднаш да им кажеш на твоите. Да им објасниш дека ти досадувал и дека те манијачел буквално секој ден кога си заминувала од школо. Добрро сфатив, така? Те чекал кај школото секој ден?
    Ако тебе ти го направил тоа, значи демне и други девојчиња, штом се вртка околу школо.
    А, ако е некој што те гледал дека си сама и без друштво, значи видел совршена шанса за него.
    Ако те силувал ОБАВЕЗНО да одиш на доктор! Може да имаш некаква повреда или не дај Боже ти пренел некаква болест.
    Требало ти сама да истрчаш во полиција и да кажеш што ти се случило веднаш после тоа.

    Мислам дека мисли на родителите. Најверојатно ја имаат пријавено како исчезната, бидејќи се вратила дома и наредниот ден. Јас како што сфатив таа цела вечер ја поминала со тој бедникот незнаејќи каде е и дека тоа се случило минатиов петок.
    По ова, дефинитивно ја силувал.
     
  5. Flower20

    Flower20 Нов член

    Се зачлени на:
    16 мај 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    5
    Zosto mi gi brisete mislenjata???
    Jas samo mislenje si kazuvam!!!!
     
  6. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.788
    Допаѓања:
    65.497
    Пол:
    Женски
    Ana.K и Flower20 се профили на иста членка. Двата профили се банирани, темата е заклучена и оди во канта.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.