Незнам како се чуствувам и незнам што да направам!

Дискусија во 'Канта' започната од Ana.K, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.224
  Допаѓања:
  136.330
  Пол:
  Женски
  Девојче, не си требала да криеш, мора да им кажеш на твоите. Само не ми е јасно, од каде тој ти го нашол бројот ако ти не си му го дала? Во секој случај, тој направил нешто лошо, и тебе нема зошто да ти е срам или страв. Твоите ако не ти помогнат, кој? Затоа, мора да кажеш и да го пријавиш.
   
 2. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  4.975
  Pisuvam latinica deka od mob go pisuvam postot Devojce si vikala, si go odbivala ,toj tebe te siluval a ti ne si svesna za toa.Moras da go prijavis i da im kazis na roditelite sto tocno se slucilo,ti ne si vinovna sto toj e umno bolen i pedofil.Moj sovet e da zboruvas i so psihijatar ako imas traumi okolu toa sto se slucilo.Pred se prijavi go toj manijak prvo za tvoe dobro a pomisli i na toa ako ne go prijavis ne daj boze uste na kolku devojcina bi mozel da im go napravi istoto.
   
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  498
  Кој те пријавил во полиција и зошто? Тој бедникот што ти направи? Викаш дека не знаеш ни каде те однел ни ништо, те тепал, а колку што можев да сфатам и сексуално те злоупотребил. (дај Боже да грешам)
  Под итно да кажеш на твоите, ако не можеш на татко ти, кажи и на мајка ти, па после заедно се ќе решите.Нема од што да се плашиш.
  Тој бедник треба да плати за тоа што го направил. И да се спречи тоа да го прави и во иднина.
   
 4. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Девојче, ако тој бедник те силувал, веднаш да им кажеш на твоите. Да им објасниш дека ти досадувал и дека те манијачел буквално секој ден кога си заминувала од школо. Добрро сфатив, така? Те чекал кај школото секој ден?
  Ако тебе ти го направил тоа, значи демне и други девојчиња, штом се вртка околу школо.
  А, ако е некој што те гледал дека си сама и без друштво, значи видел совршена шанса за него.
  Ако те силувал ОБАВЕЗНО да одиш на доктор! Може да имаш некаква повреда или не дај Боже ти пренел некаква болест.
  Требало ти сама да истрчаш во полиција и да кажеш што ти се случило веднаш после тоа.

  Мислам дека мисли на родителите. Најверојатно ја имаат пријавено како исчезната, бидејќи се вратила дома и наредниот ден. Јас како што сфатив таа цела вечер ја поминала со тој бедникот незнаејќи каде е и дека тоа се случило минатиов петок.
  По ова, дефинитивно ја силувал.
   
 5. Flower20

  Flower20 Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  5
  Zosto mi gi brisete mislenjata???
  Jas samo mislenje si kazuvam!!!!
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.057
  Допаѓања:
  48.363
  Пол:
  Женски
  Ana.K и Flower20 се профили на иста членка. Двата профили се банирани, темата е заклучена и оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.