Некој совет ваш??!

Дискусија во 'Канта' започната од Awr, 10 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Awr

  Awr Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Можеби не е ништо страшно, но сепак сакам да се поисоветувам со вас... Во последниов месец имам многу често бело перење.. сум 18години и имам нередовна менструација... дали е нормално, или имам некој проблем?! Би била благодарна за ваш совет и мислење :)
   
 2. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.079
 3. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  имаш срцко цела тема за бело прање
  zdravstveni-problemi/belo-pranje-t683/
  гуд лак :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.