1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Некој те гледа (Alguien te mira) [BN]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од La.Reina.Del.Sur, 23 август 2012.

 1. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  Alguien te mira - Некој те гледа


  Приказна за неразделни пријатели, љубов и громорозни убиства

  http://en.wikipedia.org/wiki/Alguien_Te_Mira_(2010)
  http://es.wikipedia.org/wiki/Alguien_te ... ounidense)

  За љубителите на шпанските серии и криминалистиката :D ;)
   

  Прикачени фајлови:

 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  417
  Од каде го симна?
   
 3. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  186
  Го гледам. Многу сакам вакви филмови и серии полни со мистерии, убиства. Интересен е.
  Бенхамин :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ауу :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На La.Reina.Del.Sur му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  361
  Допаѓања:
  133
  Интересна серија е... :)
   
 5. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  2.390
  И јас ја гледам серијава, преинтересна е. Најубава ми е полицајкана, Ева Санети :)
   
 6. aleks26

  aleks26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  леле оваа серија ми остави добар впечаток да ви кажам со нетрпение ја чекам следната епизода,доста ми е интересна и обожавам да ја гледам.
   
 7. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  2.390
  Леле Хулијааанннн :@