1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Немојте друг пат!

Дискусија во 'Канта' започната од torko55, 12 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. torko55

    torko55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Ниту еден маж никогаш не би му направил вакво нешто на едно дете... мајчинска љубов? Доказ дека е чиста измислица...

    Следново видео може да ја вознемири публиката...

    (доколку видеото е во погрешна тема слободно преместете го постов)
    (видеото може само да се гледа доколку имате акаунт на YouTube)


    http://www.youtube.com/watch?v=e2JO8NEZrvc
     
  2. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    А од кај си сигурен дека жената ми е мајка на детето??? Зар оваа жена ја сметате за здрава особа?
     
  3. torko55

    torko55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Бидејќи таму кај што прочитав пишуваше дека му е мајка и моментално се наоѓа во затвор, видеото е снимено од нејзина пријателка која подоцна го пријавила случајот ама не превземала ништо за да го спречи настанот!
     
  4. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    ај не какај, еден куп татковци што си ги силуваат ќерките, па сега дробиш за мајчинска љубов. Мајка ти вака ти правела па што си така искомплексиран дека мајчината љубов е измислица?
    (не викам ја дека е исправно, о боже не, оваа е за јавно камшикување, туку си тропам за твоето тропање)
     
  5. torko55

    torko55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Ах колку сте смешни вие жените, чим дојде нешто што ве обвинува вас, што ве прави лоши одма контра напад кон мажите хахаха...

    Извини ама колку што знам МАЈКИ ги фрлаат своите децата во контејнери и ги оставаат да умрат...

    Немаш достоен аргумент.
     
  6. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    А ти имаш мајка?
     
  7. torko55

    torko55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Извини краво една (не се лути ама таков ти е никот) имам мајка ама после прашањево што ми го постави сама на себе си докажа дека немаш валиден аргумент и започнуваш да поставуваш глупави 3-ти неосновани прашања што немаат никаква врска со темава. Затоа те молам престани. Поздрав.
     
  8. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    Абе торко еден. Оди на мајка ти напрај и го муабетов. И не тролај. Си пишал дека имаш 31 година, а бараш глупави совети за сексот. Ајт на десно па напоље.
    (тоа што ме нарече краво, а сум кравче, претпоставувам нејќеш нагалено да ме викаш, нешто се исфрустрира м?)





    (однапред да се извинам ако ти или некој друг има вакви проблеми со својата мајка, ама ужасно мразам генерализации)
     
    На anastasijaki му/ѝ се допаѓа ова.
  9. starbucks

    starbucks Популарен член

    Се зачлени на:
    12 април 2011
    Пораки:
    3.064
    Допаѓања:
    6.663
    Затоа пак мажите си ги силуваат ќерките, и има многу докази и случаи за тоа.
    Не дека ја бранам женава, жалосно е ова што му го праве на бебето. Каков затвор, заслужува да и’ ја извадат матката, у најмала рака. Страшно ме иритираат вакви случаи, па што раѓаат кога не се способни едно дете да изгледаат. Ебати простио народ.
     
  10. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    И што сакаш да докажеш со клипов? Дека сите мајки се никакви?
    Јас повеќе слушам за случаи каде татковците си ги силуваат ќерките, а ти со овој клип сакаш да докажеш нешто? Не разбирам. Зошто се обраќаш општо на сите жени, кога очигледно се гледа дека женава е болна? |(
     
  11. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Жената очигледно страда од породилна депресија... |( БОГ да чува која нормална личност би тепала така дете што не знае да оди. Оваа ненормалната да ја камшикуваат до смрт треба, а детето да го дадат на посвојување... има парови што сонуваат да имаат дете, а не можат, а не оваа најде да го удира |(
     
  12. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    760
    Торко едно прашање до тебе. ОД КАЈ ГО НАЈДЕ ОВОА ВИДЕО ЖИТИ МАЈКА. Толку ме растревожи, дури и ме расплака. Не можам да верувам дека постоат вакви луѓе на овај свет па и мајки, ма нека се и пријателки или мажи или било што. Не се луѓе, не се татковци, не се мајки, туку се ЧУДОВИШТА!!!


    А само се питам, дома седеш и бараш видеа на youtube поврзани со насилство? или случајно си го нашол. Пошто никогаш не би седела на youtube да барам вакви вознемирувачки, шокатни видеа

    Едит: Ако твојот заклучок е дека не постое мајчинска љубов, значи ти никогаш не се добил за да знаеш дали постое или не. Можеби звучи грубо, али јас од мојата мајка немам ништо лошо доживеано нема рака дигнато.Мајчинска љубов постое, а овоа чудовиште не е е човек а камоли мајка.
     
  13. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Сања видеото го имаше на други сајтови, само не можам да се сетам на кој, а не знам ни зошто тема е отворена за толку вознемирувачки работи :^)
     
  14. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    760
    Не сам го видела порано , ама толку ме вознемери, што остана без зборови. едноставо жално, и се каам што го виде.
     
  15. jana31

    jana31 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    39
    Линкот од ова видео беше објавен во темата „Ќотекот како воспитна мерка“, инаку навистина и јас одвај го догледав до крај, за оваа жена треба смрт со мачење, без разлика дали му е мајка или не на детето, а мислам дека нема место за ваква тема на форумов, ако има вакви мајки не значи дека сите се такви, и сега да се препукуваме. Убава е темата за ќотекот како мерка за воспитување, таму може секој да си го каже своето мислење, и околу вакви екстремни случаеви.
     
  16. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски

    Јас се изнервирав да ти кажам, не знам зошто е отворена тема кога се гледа дека жената е психопат |(
     
    На jana31 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.