Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неоткриени таленти

Дискусија во 'Канта' започната од Mrs.Brain, 20 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mrs.Brain

  Mrs.Brain Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  3.622
  Пол:
  Женски
  Здраво! :hai:
  Не сум сигурна дека има оваква тема, барав и не најдов и решив да отворам нова.
  Обично не слушам ковери, но другарка ми го прати дечково што навистина ме фасцинира. :inlove:
  Има потенцијал, го гледав и на музичко шоу беше, незнам зошто нема створено кариера.
  Ја отварам темата со цел да споделиме и да слушнеме некои изведби на потенцијални ѕвезди.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.