1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непобедливо срце (Nepobedljivo srce) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Snow-Queen, 29 јануари 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Уште една од прекрасните книги на Мирјам...преточена во прекрасна серија.
  [​IMG]
  Ова е колку за вовед, а за понатаму, дефинитивно нема да погрешите доколку ја следите серијата, која ќе се емитува на Сител ТВ од оваа сабота, поточно секоја сабота и недела.
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.050
  Немам коментар, како и Ranjeni orao, Greh njene mame така и оваа, одлична е. Повторно во стилот на Мирјам.
  Топло препорачувам да ја гледате сите оние кои не сте ја изгледале на youtube :)
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  несто сто неможе лесно да се опише. После првата епизода на телевизија ке посакате одма да ја изгледате јас ви препорацувам на ѕоу тубе да ја изгледате. Додека ја гледате и ке се насмеете и ке се расплачете. Убава приказна а исто така паметни убави и искусни глумци. Браво за Мирјам а исто така и за Шотра. и една исправка керката се вика Милена а учителот на Сташа се вика Мирослав.
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Препорачувам да ја гледате, има многу топлина во серијава. Ја има и на интернет за нестрпливите :)
   
 5. jabuka

  jabuka Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ne e Nepobedljivo srce nego Nepobedivo srce
  U knigata se vikaat Miomira i Ninoslav a u serijata Milena i Miroslav :)
   
 6. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  926
  Допаѓања:
  3.891
  Пол:
  Женски
  Ќе почне уште малку....ајде побрзоо. Книгата ја читав и многу ми се допадна исто очекувам и серијава. :)
   
 7. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Почнав да ја гледам.Прекрасна е... :inlove:
   
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.597
  Јас ја изгледав серијава уште лани, на интернет. :)
  Само оваа ми е изгледана од екранизираните книги на Мир-Јам, и онака, интересна и фина сериичка за тепање време.
  Главниот актер, овој мажот на Јелена Томашевиќ, е значи бонбона за мој вкус, а во серијава па е ептен мистер Совршен. :D
  Девојката на моменти ми беше супер, а на моменти благо ме иритираше.
  Во секој случај, убава серија и ја препорачувам за сите љубители на овој жанр.
  Па и како пее момаков, уф. :$
  http://www.youtube.com/watch?v=SUbcevlpuIw
   
  На mileystar, SnowWhite91, wolf4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  545
  ^^ Он ли бе.. Он шо сакаш тоа знае!! :$

  хаха шала стварно добро пее дечкото!! Вчера многуу ми се допадна епизодата!! Онаа слуѓинката најјака како сум се смеела
  хахаха :rofl: :rofl:

  А овој па после
  И оваа одма фаци прави!! хаха

  И јас би се однесувала така!! :wasntme: :inlove: :inlove:

  Изгледа забегав малце!! :tmi:
  Ама многу убава серија ќе продолжам да ја гледам!! :D
   
 10. Soldier

  Soldier Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  78
  Прекрасна приказна,ама многу ја прави глупава серијата што се истите личности од минатите две серии (гревот на нејзината мајка и ранетиот орел).Неможам да сватам зошто? Па толку ли неможеле да најдат други глумци па се истите ги ставаат?
   
 11. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  478
  Како пее Иван :inlove:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  478
 13. LoveIsAllAround

  LoveIsAllAround Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  95
  Која е песната што Милена ја пее во нејзината соба која нејзините другарки се дојдени на гости да ја посетат?? Се надевам добро објаснив :)
   
 14. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.531
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Интересна серија ќе продолжам да ја гледам
   
 15. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764
  Јас сите овие серии, од типот Грех њене маме, Ранењи орео ги гледам заради Иван Босилјичиќ, типот ми е многу јак и со подотворена уста ги гледам епизодите :D
  Како и да е, ми се допаѓа и оваа серија, баш интересна и релаксирачка и најважно од се како и сите книги на Мир-Јам - РОМАНТИЧНА. :inlove:
  Поздрав за Иван (Мирослав) :* :* :l:
   
 16. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  1.395
  Пол:
  Женски
  Од трите оваа највеќе ми се допаѓа, и приказната и ликовите и глумците. Нестрплива сум за продолженијата, ама не знам дали ќе ја гледам на нет. Читав кратка содржина на епизодите и се надевам дека среќно ќе заврши. Ако некој знае - нека каже!
   
 17. Angel23

  Angel23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  9
  sreken kraj ke ima :)
   
  На tace73 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  545
  И јас неможев да издржам и ја гледав последната епизода :wasntme:
  мислам дека сите книги на Мир Јам имаат среќен крај?

  Или грешка сим? :?:
   
 19. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  сакате да го знаете крајот писете дали сакате да ви казам
   
 20. kristina123456

  kristina123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  даааааааа