Непознат (Unknown) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од Cacuvche, 10 март 2013.

 1. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  324
  Пол:
  Женски
  Director: Jaume Collet-Serra
  Writers: Oliver Butcher (screenplay), Stephen Cornwell (screenplay)
  Stars: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones...
  Маж и жена одат на службено патување.Се случува сообраќајка во која го губи помнењето главниот лик,сите околу него го негираат неговото постоење вклучувајќи ја и жена му која е подмитена.Но,упорноста се исплати иако има голем број на пречки сепак на крај се разоткрива причината за неговото договорено убиство во кое останува жив.
   

  Прикачени фајлови:

 2. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  уу го имам гледано прејако е филмчево :D